Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Dalin Myślenice - Wiślanka Grabie 6:0 (1:0)...

IV liga: ostatnia kolejka. Kto spadł, kto siedzi na gorącym krześle? [RELACJE, TABELA]

Dalin Myślenice - Wiślanka Grabie 6:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Rak 8, 2:0 M. Górecki 49, 3:0 Rak 52, 4:0 M. Górecki 56, 5:0 Kałat 69 karny, 6:0 M. Górecki 70.

Dalin: Szuba (83 Oskwarek) - Tokarz (69 Żółkoś), Kowalski (77 Żarski), Senderski, Rusek - Rak (56 Moskal), Wojtan, Kawula, Kałat, J. Górecki (71 Ciesielski) - M. Górecki.

Wiślanka: Kobyłka - Waś, Czajka, Robak, Kuligowski - Leśniak (46 Drabik), Łyduch, Gładysz, Nowak, Warylak (85 Moniak) - Sołtys.

Sędziował: Tomasz Tatarzyński (Kraków). Czerwona kartka: Nowak (75, po dwóch żółtych). Widzów: 200.

- Pierwsza połowa była jeszcze w miarę wyrównana, druga pokazała, kto rządzi na boisku - mówi Krzysztof Kmiecik, kierownik Dalinu. Michał Górecki przy stanie 1:0 nie wykorzystał karnego (Kobyłka obronił), ale po przerwie strzelił trzy gole.