Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 8-9 grudnia

    Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 8-9 grudnia

    Zdjęcie autora materiału
    Artur Bogacki

    Gazeta Krakowska

    ©Oskar Nowak

    Terminiarz wybranych zawodów sportowych w Małopolsce 8-9 grudnia 2018 r.

    ©Oskar Nowak

    PIŁKA NOŻNA
    Ekstraklasa:
    Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (s. 20.30)
    Halowe Mistrzostwa Krakowa (młodzicy i trampkarze: s. 11, n. 13.30, boisko pod balonem Com Com Zone, ul. Ptaszyckiego 4 w Krakowie; orlicy i żaki - s. 8, n. 10.30, hala Suche Stawy, ul. Ptaszyckiego 4)

    >>> QUIZ: Jak dobrze znasz stadiony i boiska piłkarskie w Małopolsce <<<

    SIATKÓWKA
    I liga mężczyzn:
    AZS AGH Kraków - Exact Systems Norwid Częstochowa (s. 17)
    II liga mężczyzn: MKS Andrychów - BBTS II Bielsko-Biała (s. 17), Kęczanin Kęty - Wie-Druk MKS II Będzin (s. 18)

    KOSZYKÓWKA
    I liga kobiet:
    Good Lood AZS PK Kraków - Enea AZS II Poznań (n. 13)
    II liga mężczyzn: MUKS 1811 Unia Tarnów - Pogoń Ruda Śląska (s. 20)
    II liga kobiet: Pałac Młodzieży Be ComplEat Tarnów - Ikar Niepołomice (s. 16), Żak Nowy Sącz - AZS Politechnika Szkoła Gortata Kraków (n. 10.30)

    PIŁKA RĘCZNA
    I liga kobiet:
    SPR Olkusz - AZS UMCS Lublin (s. 17)
    I liga mężczyzn: MTS Chrzanów - AZS AWF Biała Podlaska (s. 18)
    II liga mężczyzn: MOSiR Bochnia - Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (s. 17)

    PŁYWANIE
    Sobota Pływacka - III runda
    (s. 10.30, pływalnia ZSMOS przy ul. Grochowskiej w Krakowie)

    SPORTY MOTOROWE
    Mistrzostwa świata w superenduro
    (s. 18, Tauron Arena Kraków)

    STRZELECTWO
    Turniej Mikołajkowy KS Szarotka
    (n. 9, strzelnica w Nowym Targu, ul. Sybiraków)






    DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:




    TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?

    Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 18 38 11 5 2 30-17
    2 Legia Warszawa Live 18 33 9 6 3 29-18
    3 Jagiellonia Białystok Live 18 32 9 5 4 33-24
    4 Piast Gliwice Live 18 30 8 6 4 26-20
    5 Korona Kielce Live 18 29 8 5 5 24-22
    6 Pogoń Szczecin Live 18 28 8 4 6 25-21
    7 Lech Poznań Live 18 27 8 3 7 25-23
    8 Wisła Kraków Live 18 26 7 5 6 31-27
    9 Arka Gdynia Live 18 23 6 5 7 26-24
    10 Cracovia Live 18 21 5 6 7 16-19
    11 Zagłębie Lubin Live 18 21 6 3 9 26-30
    12 Wisła Płock Live 18 19 4 7 7 26-32
    13 Miedź Legnica Live 18 19 5 4 9 21-35
    14 Śląsk Wrocław Live 18 17 4 5 9 25-27
    15 Górnik Zabrze Live 18 16 3 7 8 22-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 18 12 2 6 10 22-36

    Wideo