Klasa okręgowa Kraków, grupa I: Przemsza Klucze - Sokół Kocmyrzów

Andrij Piszczewskij zdobył gola dla Sokoła
Andrij Piszczewskij zdobył gola dla Sokoła Artur Bogacki
W 11. kolejce grupy I krakowskiej klasy okręgowej Sokół Kocmyrzów wygrał na wyjeździe z Przemszą Klucze.

Przemsza Klucze - Sokół Kocmyrzów 2:3 (1:1)
Bramki:
1:0 Majcherkiewicz 21, 1:1 Hałat 40, 1:2 Piszczewskij 74, 1:3 Jagła 85, 2:3 Majcherkiewicz 90.
Przemsza: Tomsia - Smętek, Guguła, Kocjan, J. Wołkiewicz - Słaboń, Latos (75 Bartczak), Hladun, Kasprzyk, Majcherkiewicz - F. Wołkiewicz.
Sokół: Bożok - Jagła, Kukla, Murzyn, Zimny - Brak (65 Gądek), Urbaniec, Hałat, Kubera, Białkowski (85 Siudek) - Piszczewskij (85 Musiał).
Sędziował: Maciej Koster. Żółte kartki: Kasprzyk - Jagła, Hałat, Murzyn. Widzów: 150.

Mecz ekip ze ścisłej czołówki cały czas trzymał w napięciu. Gospodarze prowadzili po golu Majcherkiewicza, który wykorzystał fakt, że po wrzutce Kasprzyka rywale wybili piłkę prosto pod jego nogi. Goście wyrównali przed przerwą po strzale Hałata (akcja Białkowskiego), a w II połowie przechylili szalę na swoją stronę. Piszczewskij zamknął zagranie z boku, a Jagła spożytkował sytuację sam na sam po błędzie Guguły. Drugie trafienie Majcherkiewicza (po centrze Kasprzyka) nie miało już dla gospodarzy większego znaczenia.