Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Pasternik Ochojno – Radziszowianka Radziszów 0:7 (0:4)
Bramki: 0:1 Węgrzyn 15, 0:2 Bierówka 38, 0:3 Sosin 41, 0:4 Węgrzyn 44, 0:5 Pakosz 47, 0:6 Węgrzyn 58 karny, 0:7 Bierówka 85.
Pasternik: Karagiannakos – M. Molus (62 Ostafin), Sosnowski (70 Juszczak), Tomana, Szot (13 Prorok) – Krężelok (46 Mieszczak), Galas (75 A. Molus), Mróz, Pabian – J. Świątko, Zając.
Radziszowianka: Nędza – Wasyl (69 Biłorukawyj), Pilch, Baliga, Goncerz – Kurek (60 Romek), Sosin, Grzesik, Bierówka – Węgrzyn (73 Surówka), Pakosz (80 Baran).
Sędziował: Michał Bargiel.

Efektowne zwycięstwo lidera, który – zwłaszcza w I połowie – karcił rywali za błędy w obronie. Kolejnym hat-trickiem – w drugim z rzędu meczu – popisał się Węgrzyn: zamknął centrę Kurka, później trafił po swoim rajdzie, a w II połowie wykorzystał karnego (za faul Pilchu).
Ponadto Bierówka zdobył bramki po dalekim podaniu Wasyla i akcji skrzydłem Goncerza, Sosin trafił z ponad 25 m, a Pakosz sfinalizował dośrodkowanie Kurka.

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Relacje z meczów 13. kolejki (31.10.2020).

Zderzenie pięciu aut na drodze S7 w powiecie miechowskim. Poszkodowane dziecko

Upadek spadochroniarza pod Krakowem. Trwa akcja ratunkowa

Mistrz Polski z  ''Białą Gwiazdą'': W takich finałach faworyci często przegrywają

Mistrz Polski z ''Białą Gwiazdą'': W takich finałach faworyci często przegrywają