Kraków. Awantura na Prądniku Czerwonym, nie żyje 24-letni mężczyzna

Bartosz Dybała
Bartosz Dybała
Zaktualizowano 
W rejonie ulicy Marchołta w Krakowie w nocy z soboty na niedzielę doszło do awantury, podczas której 24-latek został raniony ostrym narzędziem. Mimo ponad godzinnej reanimacji, mężczyzna zmarł.

Kraków. Awantura na Prądniku Czerwonym. Wstrząsająca relacja...

Do zdarzenia doszło przed godz. 1. Na razie wiadomo tyle, że w rejonie ulicy Marchołta wywiązała się awantura. Słychać było krzyki. W pewnym momencie 24-letni mężczyzna został raniony ostrym narzędziem.

Jak przekazano nam w biurze prasowym małopolskiej policji, mundurowi zatrzymali dwie osoby. To kobieta i mężczyzna w wieku ok. 20 lat.

Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni, którzy ponad godzinę walczyli o życie poszkodowanego. Nie udało się, mężczyzna zmarł.

Śledczy będą teraz dokładnie badać, jakie były przyczyny tej tragedii i ustalać dokładny przebieg zdarzenia. Sprawą już zajmuje się prokuratura. Na pewno zostaną przesłuchani świadkowie.

Oto najbardziej poszukiwani przez małopolską policję [LISTY GOŃCZE]

Źródło: Gazeta Krakowska

Czytaj także

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

F
Fhvh

Widac wyraznie ze w Krakowie sluzby nie radza sobie od lat; policja, prokuratura... Patologia ma sie dobrze.

G
Gość
2019-08-18T21:40:16 02:00, Gość:

Patrioci rozmawiali o wartościach?

2019-08-19T09:42:01 02:00, Gość:

To nie patrioci idioto tylko młode patole tak rozwiązują problemy a młoda patolka tylko się temu przygląda , tak właśnie twoja gazetka idzie media wykreowały i naprodukowało pokoleń kretynow i agresorów !

Sam jestes "patol" idioto.

Wypowiadasz sie a nic nie wiesz. Znales go? Raczej watpie. Nie okreslilbys go w taki sposob.

G
Gość
2019-08-19T09:43:20 02:00, Gość:

Chlanie przyjaranie wyzwala agresje i wyłażą frustracje , efekt jak widać ..

To co ty Idioto palisz że Ci wyzwala agresję chyba dopalacze

G
Gość
2019-08-19T09:43:20 02:00, Gość:

Chlanie przyjaranie wyzwala agresje i wyłażą frustracje , efekt jak widać ..

Jakie przyjaranie paliles kiedyś wogole

G
Gość
2019-08-18T21:40:16 02:00, Gość:

Patrioci rozmawiali o wartościach?

2019-08-19T09:42:01 02:00, Gość:

To nie patrioci idioto tylko młode patole tak rozwiązują problemy a młoda patolka tylko się temu przygląda , tak właśnie twoja gazetka idzie media wykreowały i naprodukowało pokoleń kretynow i agresorów !

Sam jestes "patol"

M
Madka

W okolicy Marchołta pełno całodobowych sklepów alkoholowych, mieszkam tam i słyszę codziennie wrzaski i śpiewy po nocy. Silne ekipy chleją rzut beretem od Marchołta, pod spółdzielnią na Oświecenia. Ale jak widać nikomu to nie przeszkadza, straż miejska olewa zgłoszenia o spożyciu. A potem się mordują.

E
Edgar

O jak ładnie autor poprawił tytuł ... już nie w Nowej Hucie ale prawidłowo na terenie dzielnicy Prądnik Czerwony.

G
Gość

Chlanie przyjaranie wyzwala agresje i wyłażą frustracje , efekt jak widać ..

G
Gość
2019-08-18T21:40:16 02:00, Gość:

Patrioci rozmawiali o wartościach?

To nie patrioci idioto tylko młode patole tak rozwiązują problemy a młoda patolka tylko się temu przygląda , tak właśnie twoja gazetka idzie media wykreowały i naprodukowało pokoleń kretynow i agresorów !

P
Paweł
2019-08-18T23:42:05 02:00, LOS:

Jeszcze do niedawna patrolowali POlicjanci ten rejon ,zagrozony ,z wieloma rodzinami patalogicznymi,ale od pol roku jakos przestali i co zaczyna sie dziac,taki mamy klimat!!!!!!!!!!!!!!

To jest bardzo spokojna okolica są tu nowe bloki, dużo monitoringu, głównie domki jednorodzinne i nowe bloki z studentami i młodymi rodzinami. Tu nie przesiadują grupki Sebixow jak na osiedlach, kwestia przypadku, że akurat tamtędy wracali prawdopodobnie z imprezy na płycie lotniska.

A
Anna

Ul. Marchołta nie jest częścią Nowej Huty, a te osoby prawdopodobnie wracały z Live festiwalu

O
Olo
2019-08-18T23:42:05 02:00, LOS:

Jeszcze do niedawna patrolowali POlicjanci ten rejon ,zagrozony ,z wieloma rodzinami patalogicznymi,ale od pol roku jakos przestali i co zaczyna sie dziac,taki mamy klimat!!!!!!!!!!!!!!

Nie klimat tylko brak policjantów. A będzie jeszcze mniej...

G
Gość
2019-08-18T19:50:03 02:00, Gość:

Ul. Marchołta nie leży na terenie Nowej Huty. Co nie zmienia faktu, że wydarzyła się tragedia.

2019-08-18T20:14:22 02:00, Gość:

Nie dość że kretyn to jeszcze analfabeta.

Ynteligencie, nie obrażaj ludzi - ponieważ w ten sposób wychodzi z ciebie pospolity burak pastewny. Twój wpis wskazuje, że jesteś tzw. "napływowym" mieszkańcem Krakowa, ponieważ nie znasz topografii miasta i ….zapewne nowością dla ciebie jest fakt, że Kraków składa się z osiemnastu dzielnic a wskazana w artykule ulica, tak jak podał krytykowany przez ciebie komentator nie znajduje się w Nowej Hucie.

S
Szchrlemmechrlem

25 lat za zabójstwo i tyle. ale w krakowskiej prokuraturze to się nazywa pobicie do 8 lat karane 🤣

L
LOS

Jeszcze do niedawna patrolowali POlicjanci ten rejon ,zagrozony ,z wieloma rodzinami patalogicznymi,ale od pol roku jakos przestali i co zaczyna sie dziac,taki mamy klimat!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj ogłoszenie