https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Ewakuacja Galerii Krakowskiej i Solvay. Powodem zgłoszenie o podłożonych bombach

Bartosz Dybała
W Krakowie doszło do ewakuacji Galerii Krakowskiej i Solvay - podaje "Wyborcza". Powodem było zgłoszenie o podłożonych bombach. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że policjanci dokonują sprawdzeń w kilku krakowskich galeriach.

FLESZ - Polacy czytają więcej?

od 16 lat

Informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego odebrały również służby w innych miastach Polski. Przykładowo straż pożarna i policja zjawiły się w poniedziałek po południu w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy. Powodem było właśnie tego typu zgłoszenie.

Ewakuowano 700 osób.

Kraków. Tłumy ruszyły na zakupy do sklepu IKEA [ZDJĘCIA]

Jeśli chodzi o Galerię Krakowską i Solvay okazało się, że były to fałszywe alarmy. Ładunków wybuchowych nie znaleziono, osoby będące na miejscu zdarzenia nie odniosły obrażeń.

Poniedziałek to pierwszy dzień, kiedy klienci na nowo mogą robić zakupy w galeriach handlowych. Wcześniej były zamknięte z powodu epidemii koronawirusa.

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jerzy Gicala

Dzieciarnia do szkoły nie chodzi to głupoty się ich trzymają , złapać jednego i dobrze osądzić , inny już nie spróbuje

T
Tomala1979

Co za pustostany. Mogli ściemnić o wycieczce z domu opieki społecznej i Covid 19. Na co komu dzisiaj bomby jak wszyscy terroryści w domu bez pracy siedza?

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska