Kraków. Rozwój miasta – turystyka czy przestrzeń biznesowa? – WSZiB w Krakowie zaprasza na kolejną debatę

Redakcja
13 stycznia o 19.00 w Hevre odbędzie się już piąta debata z cyklu UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta organizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
13 stycznia o 19.00 w Hevre odbędzie się już piąta debata z cyklu UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta organizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Udostępnij:
13 stycznia o 19 w Hevre odbędzie się już piąta debata z cyklu UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta organizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Eksperci będą debatować nad pozycją Krakowa jako marki turystycznej. Goście zastanowią się nad tym, czy pandemia zmieniła oblicze Krakowa jako miasta atrakcyjnego dla biznesu oraz czy dalszy rozwój Krakowa w tym kierunku to właściwa dla niego droga.

Prowadzący spotkanie, aktywistka Izabela Chyłek, radna Edyta Kruk oraz wicekanclerz WSZiB dr Borys Makary, będą pytać o możliwości rozwoju turystyki bez konfliktu z mieszkańcami obszarów atrakcyjnych turystycznie m.in. Kazimierza czy Podgórza.
Debata będzie transmitowana na Facebooku i Youtubie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID19 Mieszkańcy mogą włączyć się w debatę poprzez zadawanie pytań online.
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zaprosiła do dyskusji: Rafała Marek z Krakowskiej Izby Turystyki, Tomasza Darosa, przewodniczącego Komisji Turystyki, Elżbietę Kantor, dyrektor Wydziału ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa oraz Katarzynę Wysocką, dyrektor Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

O Urban Talk

UrbanTalk. Inicjatywa realizowana przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie to cykl wydarzeń poświęconych ekologii i życiu w mieście. Celem spotkań jest zaangażowanie lokalnej społeczności w debatę o kierunku rozwoju Krakowa i jego wpływie na codzienne życie mieszkańców. UrbanTalk to panele dyskusyjne, webinary, filmy oraz spotkania edukacyjne z mieszkańcami miasta.
W inicjatywę włączyły się także krakowskie szkoły, firmy i instytucje, którym bliska jest zielona idea. Wydarzeniom partnerują m.in. Miasto Kraków, Zarząd Zieleni Miejskiej, HEVRE, Krakowski Alarm Smogowy, Radio Kraków czy Dziennik Polski.

Zapisy poprzednich wydarzeń, jak i harmonogram kolejnych spotkań są dostępne na www.wszib.edu.pl/urbantalk.

Kraków. Rozwój miasta – turystyka czy przestrzeń biznesowa? – WSZiB w Krakowie zaprasza na kolejną debatę

O organizatorze

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie jako uczelnia niepubliczna funkcjonuje na rynku już 26 lat. W ramach swojej działalności prowadzi zajęcia zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym na następujących kierunkach: informatyka, finanse i rachunkowość, zarządzanie. Kształci na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych. Więcej informacji znajduje się na: www.wszib.edu.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jakie kraje są najbardziej “odporne klimatycznie?

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zbigniew Rusek
Precz z biurowcami, korporacjami i z "rozwojem" miasta, jeśli "rozwój" ma oznaczać rozrost miasta (zarówno pod względem liczby ludności, jak i powierzchni). Lepiej, by się Kraków nieco skurczył, a Nowa Huta powinna stać się odrębnym miastem. Precz z biurowcami, korposzczurami!!! Należy się brzydzić pracą biurową.
Przejdź na stronę główną Gazeta Krakowska
Dodaj ogłoszenie