Zmiany w komunikacji:
od dnia 21.01.2019 r. (poniedziałek) wstrzymany zostanie ruch pojazdów na ul. Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (na odcinku od ul. Motarskiego do Totus Tuus) i Totus Tuus (na odcinku od ul. Witosa do św. Brata Alberta).
W związku z powyższym, wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu linii 735:
- w kierunku Zbydniowic linia 735 będzie kursować do przystanku „Fredry” bez zmian, następnie ul. Połomskiego, Turowicza, Herberta, Bujaka i dalej po dotychczasowej trasie. Kursy przez przystanek „Centrum JPII” będą realizowane od ul. Herberta przez ul. św. Brata Alberta i Totus Tuus w obu kierunkach;
- w kierunku Łagiewnik linia 735 będzie kursować do przystanku „Herberta” bez zmian, następnie ul. Herberta, Turowicza, Połomskiego i dalej po dotychczasowej trasie. W tym kierunku NIE będą realizowane kursy przez przystanek „Centrum JPII”.