https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Łapanów: Zaśpiewają kolędy, by pomóc dzieciom w Afryce

Małgorzata Więcek-Cebula
W przeszłości sami potrzebowali pomocy - dziś chcą pomagać innym. W piątek w Łapanowie zaplanowano koncert połączony ze zbiórką pieniędzy na wsparcie budowy szkoły w N`zoro i wyżywienia sierot w N`dim. Organizatorem jest Stowarzyszenie PRO-aktywni oraz parafia św. Bartłomieja, Centrum Kultury Gminy i UG w Łapanowie.

W koncercie, który rozpocznie się o godz. 16 w kościele parafialnym wystąpią: kapela Łapanowianie, uczestnicy tamtejszego WTZ, schola Perełki Niepokalanej, Strażacka Orkiestra Dęta z Tarnawy, zespół EKG z Bochni a także schola Cud z Kierlikówki. Gwiazdą wieczoru będzie Magda Anioł.

Koncertowi towarzyszyć ma akcja "SOS Łapanów dla Afryki", podczas której zbierane będą datki. Łapanowianie dobrze wiedzą jak ważne jest wsparcie. Sami po ostatnich powodziach otrzymali pomoc od innych, często anonimowych darczyńców.

Patronat honorowy nad koncertem objął ks. kard. Stanisław Dziwisz. Patronat medialny - "Gazeta Krakowska".

Wybieramy najlepszego piłkarza i trenera Małopolski! Weź udział w plebiscycie!

Która stacja narciarska w Małopolsce jest najlepsza? Zdecyduj i oddaj głos!

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łuk
Nie ma gorszych i lepszych osób.
t
traufman
Powinni stac pod apteka i spiewac koledy tym ktorzy przychodza z recepta z pieczatka i wychodza bez lekarstw czyli po pewna smierc bo tak postanowilo Ministerstwo Zdrowia.
b
bambo
a kto pomoze dzieciom biednym z polski?.bo łapanów miejscowość o której nie słyszano w afryce i po powodzi na 100% nie wspierali ich darami a nawet dobrym słowem
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska