https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Letnia moda z Jarmarku Pogórzańskiego w Gorlicach. Na straganach rozgościły się kolorowe sukienki i spódnice, a nawet kostiumy kąpielowe

Agnieszka Nigbor-Chmura
Agnieszka Nigbor-Chmura
Lato widać już nie tylko na termometrach. Dzisiejszy Jarmark Pogórzański jest iście letni. Handlujący przywieźli do Gorlic nowe kolekcje letnich ubrań - od zwiewnych, kolorowych sukienek, przez sportowe krótkie spodenki, aż do stojów kąpielowych.

Gustowne groszki na niebieskim stylizowanym na dżins materiale, kwietne wzory na bawełnianych bluzkach i lnianych sukienkach. I wszechobecna biel. Białe spodnie pod kolanko, białe bermudy, białe bluzki i kapelusze w końcu białe klapki. Stragany Jarmarku Pogórzańskiego uginały się dzisiaj od letnich trendów. Właściwie nie brakuje tutaj niczego, co można znaleźć w butikach.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska