Liga Futbolu Amerykańskiego 1. Mistrzowie Polski Panthers Wrocław nie dali szans Kraków Kings [ZDJĘCIA]

Kraków Kings - Panthers Wrocław
Kraków Kings - Panthers Wrocław Aneta Żurek
W swoim trzeci meczu Ligi Futbolu Amerykańskiego drużyna Kraków Kings doznała pierwszej porażki. U siebie (na stadionie Wawelu) przegrała z Panthers Wrocław 0:48.

"Pantery" do najlepsza ekipa w historii futbolu w naszym kraju (m.in. aktualni mistrzowie PLFA; teraz wraz z m.in. Kings występują w rozgrywkach nowej federacji - LFA) i jedna z najlepszych w Europie. A także oczywiście główny kandydat do triumfu w tym sezonie. Faworyt nie zawiódł, bardzo pewnie wygrał w Krakowie.

Kings na swoją korzyść rozstrzygnęli dwa poprzednie spotkania, ale w starciu z tak mocnym rywalem nie mieli większych szans. Goście w zasadzie już do przerwy rozstrzygnęli losy rywalizacji, notując 4 przyłożenia i wysoko prowadząc (0:27). Później nadal punktowali gospodarzy, już na początku III kwarty zaliczyli dwa kolejne touchdowny. Dla Panthers to już 21. z rzędu ligowe zwycięstwo.