Liga Siatkówki Kobiet. Polski Cukier Muszynianka przegrał z BKS Profi Credit Bielsko-Biała i sezon skończył na 8. miejscu

W drugim meczu o 7. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet Polski Cukier Muszynianka przegrał po raz drugi z BKS Profi Credit, tym razem na wyjeździe, i sezon ukończył na 8. pozycji.

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:20, 25:16, 25:22)
BKS:
Pleśnierowicz, Różański, Grant, Mancuso, Sobolska, Mucha, Lemańczyk (libero) oraz Moskwa, Nowicka, Jagieło, Wilczek (libero)
Polski Cukier Muszynianka: Radenković, Bociek, Śmieszek, Savić, Karakaszewa, Wójcik, Medyńska (libero) oraz Brzóska, Flakus, Lis, Bałdyga, Portalska (libero).
Stan play-off (do 2 zwycięstw): 2:0.

W pierwszej partii muszynianki roztrwoniły przewagę (8:12, 14:16). Ostatni remis to 17:17, później bielszczanki odskoczyły i nie dały się dogonić. W II secie od stanu 6:7 miejscowe zdobyły aż 7 kolejnych punktów, a później powiększyły dystans (17:8). W trzecim secie BKS prowadził 13:8, „Mineralne” zbliżyły się na punkt, ale nie odwróciły losów meczu.

W drugim meczu półfinału ŁKS Commercecon Łódź wygrał 3:1 z Developresem SkyRes Rzeszów i w rywalizacji do 2 zwycięstw wyrównał stan rywalizacji na 1:1.