Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Ważny dzień dla absolwentów i uczelni w Oświęcimiu
Pożegnanie odbyło się w auli im. Kazimierza Piechowskiego. Obok absolwentów wzięły w nim władze uczelni, dyrektorzy instytutów, wykładowcy i pracownicy administracyjni.

Podkreślano, że czas wręczenia dyplomów kolejnym rocznikom kończącym studia, to zawsze ważne wydarzenie w życiu nie tylko absolwentów, ale także uczelni.

Władze MUP z rektor dr Sonią Grychtoł przekazały absolwentom gratulacje, podziękowania za zaangażowanie na rzecz uczelni, a także życzenia dalszych sukcesów już w życiu zawodowym.

Przypomnieć warto, że niedawno na uczelni w Oświęcimiu odbyła się jubileuszowa 20. inauguracja roku akademickiego.



Więcej zdjęć:
Bądź na bieżąco i obserwuj
- Rosną szanse na powstanie Drogi Współpracy Regionalnej do autostrady A4
- Dwa tunele do Europy przez Beskidy. Ułatwią życie kierowcom z Małopolski
- "Operacja Kartagina" w Oświęcimiu. Tak z Rynku zniknęła "Tęcza"
- Babie lato na Velo Dunajec w Pieninach. Trasy z niesamowitymi widokami
- Dwa pociągi na jednym torze naprzeciwko siebie. To już kolejny raz w Małopolsce
- Żłobki z Małopolski zachodniej podnoszą opłaty. Rodziców czeka „cios w portfele”?

Wideo