Małopolski kalendarzyk sportowy 28-30 września

    Małopolski kalendarzyk sportowy 28-30 września

    Zdjęcie autora materiału
    Artur Bogacki

    Aktualizacja:

    Gazeta Krakowska

    ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

    Terminarz imprez sportowych w naszym regionie od piątku do niedzieli (28-30 września).

    ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

    PIŁKA RĘCZNA


    I liga mężczyzn:
    MTS Chrzanów - Padwa Zamość (s. 18)

    II liga mężczyzn:
    MOSiR Bochnia - Siódemka Mysłowice (s. 19)

    KOSZYKÓWKA


    I liga mężczyzn:
    AGH Kraków - Czarni Słupsk (s. 16)

    II liga mężczyzn:
    MUKS 1918 Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno (n. 18)

    SIATKÓWKA


    I liga kobiet:
    7R Solna Wieliczka - Karpaty Krosno (pt. 19)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Joker Mekro Świecie (s. 18)

    II liga mężczyzn:
    MKS Andrychów - Kęczanin Kety (s. 17)

    KAJAKARSTWO


    Krakowski Maraton Kajakowy (s. 11, przystań KKW przy. ul Księcia Józefa w Krakowie)
    Puchar Nadziei Olimpijskich w slalomie (s., n. 8.30 i 14, tor Kolna w Krakowie)

    LEKKOATLETYKA


    43. Memoriał Aleksandra Moroza (n. 10.30, stadion AWF Kraków)
    PZU Bieg Trzech Kopców (n. 10.30, start pod Kopcem Krakusa, Wzgórze Lasoty; meta pod Kopcem Piłsudskiego, Wzgórze Sowiniec)

    HOKEJ


    Ekstraklasa:
    TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia (pt. 18)

    I liga:
    Academy 1928 KTH Krynica - UKH Dębica (s. 18)
    UKH Unia Oświęcim - Koziołki Poznań (s. 19.30)

    ŻUŻEL


    Turniej 60 lat Żużla w Nowej Hucie (n. 16, stadion Wandy Kraków)
    ---------------------->>>>>>PIŁKA NOŻNA
    1 »

    Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 21 45 13 6 2 36-18
    2 Legia Warszawa Live 21 42 12 6 3 35-20
    3 Jagiellonia Białystok Live 21 36 10 6 5 37-29
    4 Piast Gliwice Live 22 34 9 7 6 32-25
    5 Pogoń Szczecin Live 22 34 10 4 8 32-27
    6 Korona Kielce Live 21 34 9 7 5 27-24
    7 Lech Poznań Live 22 33 10 3 9 33-29
    8 Cracovia Live 21 30 8 6 7 22-22
    9 Wisła Kraków Live 21 29 8 5 8 33-31
    10 Zagłębie Lubin Live 21 27 8 3 10 33-33
    11 Arka Gdynia Live 21 25 6 7 8 31-30
    12 Śląsk Wrocław Live 21 21 5 6 10 29-30
    13 Miedź Legnica Live 21 21 5 6 10 21-38
    14 Górnik Zabrze Live 22 20 4 8 10 26-40
    15 Wisła Płock Live 21 20 4 8 9 30-38
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 21 12 2 6 13 24-47

    Wideo