Małopolski kalendarzyk sportowy 28-30 września

    Małopolski kalendarzyk sportowy 28-30 września

    Zdjęcie autora materiału
    Artur Bogacki

    Aktualizacja:

    Gazeta Krakowska

    ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

    Terminarz imprez sportowych w naszym regionie od piątku do niedzieli (28-30 września).

    ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

    PIŁKA RĘCZNA


    I liga mężczyzn:
    MTS Chrzanów - Padwa Zamość (s. 18)

    II liga mężczyzn:
    MOSiR Bochnia - Siódemka Mysłowice (s. 19)

    KOSZYKÓWKA


    I liga mężczyzn:
    AGH Kraków - Czarni Słupsk (s. 16)

    II liga mężczyzn:
    MUKS 1918 Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno (n. 18)

    SIATKÓWKA


    I liga kobiet:
    7R Solna Wieliczka - Karpaty Krosno (pt. 19)
    Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Joker Mekro Świecie (s. 18)

    II liga mężczyzn:
    MKS Andrychów - Kęczanin Kety (s. 17)

    KAJAKARSTWO


    Krakowski Maraton Kajakowy (s. 11, przystań KKW przy. ul Księcia Józefa w Krakowie)
    Puchar Nadziei Olimpijskich w slalomie (s., n. 8.30 i 14, tor Kolna w Krakowie)

    LEKKOATLETYKA


    43. Memoriał Aleksandra Moroza (n. 10.30, stadion AWF Kraków)
    PZU Bieg Trzech Kopców (n. 10.30, start pod Kopcem Krakusa, Wzgórze Lasoty; meta pod Kopcem Piłsudskiego, Wzgórze Sowiniec)

    HOKEJ


    Ekstraklasa:
    TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia (pt. 18)

    I liga:
    Academy 1928 KTH Krynica - UKH Dębica (s. 18)
    UKH Unia Oświęcim - Koziołki Poznań (s. 19.30)

    ŻUŻEL


    Turniej 60 lat Żużla w Nowej Hucie (n. 16, stadion Wandy Kraków)
    ---------------------->>>>>>PIŁKA NOŻNA
    1 »

    Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Jagiellonia Białystok Live 12 23 7 2 3 19-14
    2 Lechia Gdańsk Live 12 22 6 4 2 21-14
    3 Legia Warszawa Live 12 22 6 4 2 19-15
    4 Wisła Kraków Live 12 21 6 3 3 23-13
    5 Piast Gliwice Live 12 21 6 3 3 18-16
    6 Lech Poznań Live 12 20 6 2 4 19-15
    7 Korona Kielce Live 12 19 5 4 3 16-14
    8 Arka Gdynia Live 12 17 4 5 3 14-12
    9 Zagłębie Lubin Live 12 17 5 2 5 20-20
    10 Pogoń Szczecin Live 12 13 3 4 5 14-15
    11 Śląsk Wrocław Live 12 12 3 3 6 17-17
    12 Miedź Legnica Live 12 12 3 3 6 16-23
    13 Wisła Płock Live 12 11 2 5 5 17-23
    14 Zagłębie Sosnowiec Live 12 10 2 4 6 18-25
    15 Cracovia Live 12 10 2 4 6 10-17
    16 Górnik Zabrze Live 12 9 1 6 5 11-19

    Wideo