https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Maszyna wciągnęła rękę mężczyzny. Akcja ratunkowa w zakładzie recyklingu w Libiążu

Jerzy Zaborski
Służby ratownicze interweniowały w Libiążu, w związku z wypadkiem 39-letniego mężczyzny, któremu maszyna wciągnęła rękę.
Służby ratownicze interweniowały w Libiążu, w związku z wypadkiem 39-letniego mężczyzny, któremu maszyna wciągnęła rękę. OSP Moczydło
Do groźnego wypadku doszło w Libiążu, w zakładzie recyklingu przy ulicy Górniczej. Maszyna wciągnęła rękę mężczyzny. Służby ratownicze zostały zaalarmowane 23 grudnia 2024 r., o godz. 19.19.

Ręka 39-letniego mężczyzny została wciągnięta przez maszynę, aż po ramię. Przybyli na miejsce strażacy (łącznie cztery jednostki JRG i OSP) przez półtorej godziny walczyli o uwolnienie mężczyzny.

- Po uwolnieniu poszkodowanego został przekazany pod opiekę medyków – informują chrzanowscy strażacy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska