MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Michał Probierz: podeszli do nas bardzo agresywnie

(łm)
- Było to dla nas bardzo dobre przetarcie przed ligą. Ostatnio bardzo intensywnie trenowaliśmy i cieszy, że w drugiej połowie było widać nasze dobre przygotowanie fizyczne - mówił po wygranym prze Wisłę Kraków 5:0 meczu z Lubońskim opiekun "Białej Gwiazdy", Michał Probierz.

Szkoleniowiec krakowian chwalił trzecioligowego przeciwnika. - Od początku podeszli do nas bardzo agresywnie. Martwi to, że w pierwszej nie graliśmy spokojniej, ale najważniejszy jest awans - dodał.

Zadowolony z postawy swoich piłkarzy był trener trzecioligowca. - Pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu, potem było widać różnicę w przygotowaniu fizycznym. Moim zdaniem przegraliśmy ten mecz fizycznym - nie ukrywał Marcin Drajer. - Moi zawodnicy wiedzą, że takie mecze jak ten mogą się dla nich już nie powtórzyć. Zaagrali z drużyną z ekstraklasy nie w sparingu, ale w spotkaniu o stawkę - dopowiedział.