https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Miechów. Najpierw Jesień kultury, potem Dzień Seniora

Aleksander Gąciarz
Teresa Libera zaśpiewa w piątek
Teresa Libera zaśpiewa w piątek Aleksander Gąciarz
Na piątek zaplanowano imprezy w ramach Miechowskiej Jesieni Kultury. Z kolei w sobotę będą się odbywać obchody Dnia Seniora

W piątek od godz. 16 w Domu Kultury będą występować Perły Miechowa, Teresa Libera (na zdjęciu), chór Jesienne Róże oraz gość specjalny Godalni Orkester Glasbene Sole. Zaplanowano również wykład Włodzimierza Barczyńskiego oraz wieczór poetycko-muzyczny "Nasza Niepodległa".

Dzień Seniora rozpocznie się również o godz. 16. W programie koncerty Pereł Miechowa, Książwiaków, Mirelli, Moniki Korpusik, Korali oraz Klaudyny Wlazło-Skrypnik. Gwiazdą wieczoru będzie Don Wasyl.

Wstęp na wszystkie imprez jest wolny.

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

c
ciekawy
Co jest grane z tymi PiSuarami?? przeglądam listy i same Gamroty. To po rodzinie wszystko czy kolesiostwo?? Jakaś inwazja. Chroń nas Panie !!!!
A
Autentyczny Pan Abnegat
Niestety pokaz masażu w wykonaniu moim i goryla został odrzucony. Taka nie była moja wola i rozkaz. Wychłostać się każę jakom Autentyczny " Piłsudzki" ab de Gad!
G
Gość
Hau hau hau
n
nazywam się: - KLIKA
Sejm niedwuznacznie stwierdził, uchwalając ustawę o kadencyjności samorządów, że po dwóch kadencjach burmistrz, wójt, itd. musi odejść, bo dłuższe zasiadanie tych samych osób, jest złe dla samorządności. W Miechowie burmistrz już rządził dwie kadencje. Możemy być w awangardzie, nie czekać, i zastosować to prawo już dziś, po prostu; bądźmy mądrzy przed szkodą!
S
Synior ...
RÓWNOWAGA powinna być zachowana, jak i umiar, tu tego brak . Ale u nas w Miechowie ?
w
woda
Gdzie nie spojrzeć na scenę wapno wciągają, dniami i nocami jak za Króla Sasa - jedz ,tańcz i nie popuszczaj czasem.....
W
Wyborca
Przed wyborami impreza za imprezą, bo burmistrz musi się ciągle pokazywać, wiadomo - wybory. Zróbmy mu kuku i zagłosujmy na przeciwnika.
A
Autentyczny Pan Abnegat
A na końcu zrobię wszystkim MOIM żałosnym adwersarzom z d*** jesień średniowiecza.
NOO, szczekaj teraz na chwałę twego PANA MÓJ skurwiały niewolniku - podszywaczu!!!!
(twój Pan i Właściciel)
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska