Nadwiślan - Grębałowianka. Wysokie zwycięstwo, na które się nie zanosiło ZDJĘCIA

Nadwiślan - Grębałowianka. Gospodarze w niebieskich strojach
Nadwiślan - Grębałowianka. Gospodarze w niebieskich strojach Tomasz Bochenek
Nadwiślan pokonał Grębałowiankę 4:1 w meczu krakowskiej klasy okręgowej (gr. II), rozegranym 26 maja. Gospodarze prowadzenie objęli tuż przed końcem I połowy, w której lepiej prezentowali się ich rywale, ale słabo wychodziła im finalizacja akcji. Nadwiślan sprowokował natomiast przeciwnika do błędu w obronie, w efekcie zagrania bramkarza piłkę do siatki kopnął Maurer. Po przerwie Jędrzejowski celnie zagłówkował na 2:0 po centrze Tokarza. Ekipa z Grębałowa po chwili zmniejszyła stratę, lecz Błoński strzałem z kilkunastu metrów przywrócił dwubramkową różnicę. A pieczęć przybił Leal, w sytuacji sam na sam. ZDJĘCIA >>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Nadwiślan Kraków - Grębałowianka Kraków 4:1 (1:0)

Bramki 1:0 Maurer 45, 1:1 Jędrzejowski 55, 2:1 Pikuła 59, 3:1 Błoński 74, 4:1 Leal 79.
Nadwiślan: Zachariasz (89 Bieńczycki) - Manterys, Chwastek, Grochola, Sawczuk (83 Schneider) - Jędrzejowski, Zevallos, Sala, Luty (79 Kwiatek), Tokarz (76 Leal) - Maurer (62 Błoński).
Grębałowianka: Kokosza - Czekaj, Pranowicz, J. Gruchała - B. Gruchała, Kapłonskij, Lipieta (80 Sowa), Jakubus, Zdziarski - Firek, Pikuła.