Konrad Cupiał z Chełmka i Michał Grudzień z Alwerni, to niezwykle przystojni panowie. W środę, 9 stycznia podczas finałowej gali powalczą o tytuł Mistera Polski 2018 w Teatrze Capitol w Warszawie.

23-letni Konrad Cupiał z Chełmka w ub. roku wybrany został Misterem Beskidów, co automatycznie dało mu przepustkę do półfinału Mistera Polski w Kozienicach.

Tam spotkał się m.in. z Michałem Grudniem z Alwerni.

Panowie zaprezentowali się w strojach piłkarskich, nawiązując do mistrzostw świata, strojach kąpielowych oraz garniturach. Obydwaj otrzymali nominację do finału.

- Od momentu awansu do finału minęło już pół roku i było to bardzo aktywne pół roku. Ten czas spędziłem m.in. na zgrupowaniach, różnych sesjach fotograficznych, jednak nie można zapominać też o codziennych obowiązkach, czyli szkole - mówi 18-letni Michał Grudzień.

Teraz jednak obaj pretendenci do tytułu Mistera Polski, podobnie jak cała finałowa „17”, skupiają się na najważniejszym występie w życiu. W ramach przygotowań do wielkiej gali wzięli udział w zgrupowaniach. Podczas ostatniego w Warszawie m.in. uczestniczyli w oficjalnej sesji zdjęciowej. Była to również okazja do integracji podczas imprezy. Efekty ich przygotowań będzie można zobaczyć już w najbliższą środę.

Ułatwić drogę do zwycięstwa w konkursie pomoże obu kandydatom zdobycie tytułu Mistera Polski Internetu, który daje miejsce w finałowej piątce. Głosowanie trwa do środy.

Aby poprzeć Michała należy wysłać SMS o treści: MISTER.4. Aby oddać głos na Konrada, w treści należy wpisać MISTER.3. Wysyłamy je pod numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Z danego numeru można wysyłać nieograniczoną liczbę SMS-ów.

NASZE NAJLEPSZE MATERIAŁY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

WIDEO: "Liczy się nie tylko siła, ale też spryt i inteligencja"

Źródło: TVN24