Oceniamy piłkarzy Wisły za mecz z Legią [ZDJĘCIA]

Oceniał Bartosz Karcz
MICHAŁ MIŚKIEWICZ – (nota 6, w skali do 10)Miał swój wkład w ten remis i to całkiem spory. W pierwszej połowie obronił m.in. w sytuacji sam na sam z Radoviciem. W końcówce był na miejscu przy strzałach Vrdoljaka i Dwaliszwiliego. Parę razy źle wybijał piłkę nogami, o co pieklił się trener Franciszek Smuda. Wojciech Matusik
"Biała Gwiazda" przegrywała z Legią w Warszawie 0:2, miała na boisku jednego zawodnika mniej (czerwona kartka dla Arkadiusza Głowackiego), a mimo to zdołała w stolicy zremisować 2:2. Wszystko dzięki Bośniakowi Semirowi Stiliciowi, który jedną bramkę wypracował, drugą - przepiękną - strzelił. Piłkarze Wisły Kraków są tutaj wymieniani zgodnie z systemem gry 1-4-2-3-1.