5 z 12
Cena za kilogram: 1,80 zł
fot. freepik.com

JABLKO ODMIANY NAIDARED

Cena za kilogram: 1,80 zł

6 z 12
Cena za kg: 1 złoty
fot. Pixabay.com

Maliny

Cena za kg: 1 złoty

7 z 12
Cena za 1 kg: 9 zł
fot. Pixabay.com

PIGWA

Cena za 1 kg: 9 zł

8 z 12
Cena 1,5 zł za 1 kg.
fot. Pixabay.com

ŚLIWA WĘGIERKA

Cena 1,5 zł za 1 kg.

Pozostały jeszcze 3 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Pożar w Tarnowie. Z ogniem walczą duże siły straży

Pożar w Tarnowie. Z ogniem walczą duże siły straży

Przypuszczalny skład Cracovii na mecz z Legią Warszawa

Przypuszczalny skład Cracovii na mecz z Legią Warszawa

Kraków chce organizacji finału Eurowizji. Żart słaby, a sam pomysł? Jest warunek

Kraków chce organizacji finału Eurowizji. Żart słaby, a sam pomysł? Jest warunek

Zobacz również

Festiwal gier Meet at Rift w Krakowie. Fani grania i przebierania dopisali

Festiwal gier Meet at Rift w Krakowie. Fani grania i przebierania dopisali

Departament Kobiet w Chrzanowie.  Wystartował nowy ogólnopolski projekt

Departament Kobiet w Chrzanowie. Wystartował nowy ogólnopolski projekt