Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Pielęgniarstwo na uczelni w Oświęcimiu docenione za innowacyjność i jakość kształcenia
W Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu nie kryją radości z rozstrzygnięć VI Ogólnopolskiego Konkursu "Studia z Przyszłością", która znalazła się wśród jego laureatów. Dokładnie kierunek pielęgniarstwa prowadzony przez Instytut Zdrowia, który wyróżniony został prestiżowym certyfikatem akredytacyjnym.
- Wyróżnienie to jest przyznawane kierunkom studiów, które wykazują się innowacyjnością, wysoką jakością kształcenia oraz programami nauczania dostosowanymi do aktualnie panujących warunków na rynku pracy
- podkreślają w oświęcimskiej uczelni.
Studenci kierunku pielęgniarstwa Małopolskiej Uczelni Państwowej w Oświęcimiu kształcą się, mając do dyspozycji najnowocześniejsze urządzenia i warunki oddające różne sytuacje w szpitalach czy przychodniach zdrowia. Dwa lata temu oddano tutaj do użytku nowoczesne centrum symulacji medycznej wyposażone m.in. w symulatory, fantomy, trenażery i szereg urządzeń do diagnostyki, które pozwalają im kształcić się na najwyższym poziomie.
Finałowa uroczystość w Warszawie
Podczas uroczystego finału szóstej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością”, który odbył się w zabytkowych murach dawnego Pałacu Prymasowskiego w Warszawie certyfikat dla kierunku pielęgniarstwo odebrały dyrektor Instytutu Zdrowia dr Wiesława Kołodziej oraz zastępca dyrektora dr Kornelia Wac.
Organizatorami konkursu są Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencja Kreatywna PRC, a wśród kapituły konkursu dokonującej oceny znajdują się wybitni naukowcy, m.in.: prof. Piotr Grudowski z Politechniki Gdańskiej, prof. Agnieszka Dziedziczak-Foltyn z Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Ewa Kula z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prof. Dariusz Rott z Uniwersytetu Śląskiego, dr Aleksander Kobylarek z Uniwersytetu Wrocławskiego i prof. Zbigniew Widera z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
- Najfajniejsze kąpieliska i miejsca, gdzie można skorzystać z wodnych atrakcji
- Kęty. Miniaturowe miasto kolejowe zachwyca rozmachem i szczegółami
- Legendarna lokomotywa "wróciła na tory" [ZDJĘCIA, WIDEO]
- Cena za życie Janka Kozuba chorego na rdzeniowy zanik mięśni to 9 mln złotych
- Wielkie zmiany personalne w archidiecezji. Gdzie księża odchodzą, gdzie przychodzą?
- Martyna Kasprzycka z Kęt została Miss Nastolatek Beskidów, a Miss Kathrin Januszewska
FLESZ - Jak pozbyć się stresu w godzinę? Tę metodę stosowała NASA
