Polska - Finlandia WYNIK RELACJA ONLINE MŚ siatkówka [LIVE, NA ŻYWO, TRANSMISJA TV, STREAM]

red ab
MŚ siatkarzy: Polska - Finlandia NA ŻYWO WYNIK RELACJA
MŚ siatkarzy: Polska - Finlandia NA ŻYWO WYNIK RELACJA Sylwia Dąbrowa
Polska - Finlandia MŚ 2018 siatkówka. W swoim trzecim meczu na mistrzostwach świata w siatkówce 2018 Biało-Czerwoni zmierzyli się z niżej notowaną drużyną z Finlandii. Porażka byłaby sensacją, ale do niej nie doszło, nasza ekipa wygrała 3:1 [POLSKA - FINLANDIA 15.09.2018 WYNIK MECZU, RELACJA]

Polska - Finlandia ONLINE MŚ siatkówka [LIVE, NA ŻYWO, TRANSMISJA TV, STREAM]

Finowie uznawani są za jedną ze słabszych drużyn w grupie D podczas MŚ siatkarzy w Bułgarii i Włoszech. Awans do drugiej fazy (dostanie się do niej 4 z 6 ekip) będzie sukcesem, a na powtórzenie osiągnięcia sprzed czterech lat - gdy drużyna zajęła w MŚ Polsce 9. lokatę - raczej nie ma co liczyć.

MŚ siatkarzy: Polska - Finlandia [LIVE, NA ŻYWO, TRANSMISJA TV, ONLINE, STREAM]

W pierwszym meczu MŚ siatkarzy Finowie ulegli w Warnie Bułgarom 0:3. Później pokonali Kubę.

Polacy do tego starcia przystąpili w roli zdecydowanego faworyta. Nasi siatkarze w mistrzostwach świata zanotowali dwa zwycięstwa (3:1 z Kubą, 3:0 z Portoryko), lecz strata seta to niespodzianka. W takim turnieju mogą decydować nawet takie detale, więc na kolejną wpadkę nie można sobie pozwolić. Zwłaszcza, że w perspektywie są mecze z Iranem i Bułgarią, a do kolejnej fazy każdy zespół chce awansować z jak najlepszym bilansem.

Polacy tylko w drugiej partii mieli problemy. Wprawdzie w końcówce odrobili stratę, później mieli szanse na zwycięstwo, ale ostatecznie przegrali na przewagi. W dwóch następnych setach rywale nie mieli wiele do powiedzenia.

Polska - Finlandia 3:1 (25:20, 26:28, 25:16, 25:15)
Polska: Drzyzga, Kurek, Szalpuk, Kubiak, Bieniek, P. Nowakowski, Zatorski (libero) oraz Konarski, Łomacz, Kochanowski, Śliwka.

MŚ siatkarzy: Polska - Finlandia. Gdzie i kiedy oglądać mecz w TV i online?