Powiat myślenicki. Do zobaczenia w weekend, czyli co, gdzie...

  Powiat myślenicki. Do zobaczenia w weekend, czyli co, gdzie i kiedy

  Zdjęcie autora materiału

  Katarzyna Hołuj

  Dziennik Polski 24

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Tak było podczas Koncertu Noworocznego Góralskiej Orkiestry etej ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki w ubiegłym roku

  Tak było podczas Koncertu Noworocznego Góralskiej Orkiestry etej ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki w ubiegłym roku ©Fot. Katarzyna Hołuj

  W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie. Będą wydarzenia kulturalne (i to jakie, nie tylko na fanom gospel można z czystym sumieniem polecić niedzielny koncert w Sieprawiu), sportowe i okazja, aby pokolędować.
  Tak było podczas Koncertu Noworocznego Góralskiej Orkiestry etej ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki w ubiegłym roku

  Tak było podczas Koncertu Noworocznego Góralskiej Orkiestry etej ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki w ubiegłym roku ©Fot. Katarzyna Hołuj

  SOBOTA


  MYŚLENICE. Noworoczny maraton fitness i salsation, szkoła tańca Cubano (Rynek 19, I piętro), godz. 13. Wstęp 10 zł. Na maraton złożą się różne zajęcia fitness, które będą trwały do godz. 15.20.

  SUŁKOWICE. Koncert finałowy IX Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, Sułkowicki Ośrodek Kultury (ul. 1 Maja 70), godz. 16.

  MYŚLENICE. Myślenickie morsowanie, Raba na wysokości dolnego jazu, godz. 16.

  NIEDZIELA


  MYŚLENICE. Niedzielne bieganie z Gumą, start o godz. 7 z parkingu nad basenem Aquarius. Do wyboru będą trzy dystanse: 10 km (Myślenice- Stróża- Myślenice), 20 km ( Myślenice- Pcim- Myślenice) i 32 km (Myślenice- Lubień- Myślenice).

  KORNATKA. Kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca „Dobczyce”, kościół parafialny, godz. 11 (podczas mszy). Po mszach będzie można kupić bilety na koncerty galowe zespołu, które odbędą się , 16 i 17 lutego w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Bilety są w cenie 15 zł.

  SKOMIELNA CZARNA. Koncert noworoczny Góralskiej Orkiestry Dętej ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki, kościół parafialny, godz. 14.30. Gościnnie wystąpi zespół Nowa Orawa.

  ŁĘKi. Rozstrzygnięcia V Konkursu Bożonarodzeniowego, świetlica, godz. 15. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: szopka bożonarodzeniowa i gwiazda kolędnicza. Uroczystość uświetni występ zespołu „Mali Krzczonowianie”.

  KORNATKA. Koncert noworoczny, Szkoła Podstawowa, godz. 16. Wystąpią: zespół wokalno-instrumentalny „Triolki”, uczniowie, nauczyciele, absolwenci i zaproszeni goście.

  TRZEBUNIA. Koncert kolęd i pastorałek, kościół parafialny, godz. 16. Wystąpią: Kapela „Trzebuńskie Kliszczaki”, Grupa Kolędnicza, Koło Gospodyń Wiejskich, Zespół Regionalny „Trzebunianie”, Ilona Bylica i inni.

  SKOMIELNA BIAŁA. Skomielniańskie kolędowanie, kościół parafialny, po mszy św. o godz. 16. Wystąpią: Chór Gaudium, Zespół Regionalny „Korpiołki” i młodzieżowa wspólnota Wieczernik.

  DOBCZYCE. Koncert „Gwiazdo świeć, kolędo leć”, aula Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego (ul. Szkolna 43), godz. 17. Koncert w wykonaniu uczniów i ich rodziców i nauczycieli będzie dedykowany w szczególności babciom i dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta.

  SIEPRAW. Koncert finałowy XIII Warsztatów Gospel, hala widowiskowo-sportowa (ul. ks. J. Przytockiego 10), godz. 17.30. Wstęp wolny. W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona zbióka datków na rzecz dobczyckiej fundacji „Okno nadziei”.

  POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:  FLESZ: 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Czy będzie kolejny rekord?


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo