https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Powiat suski. Pożar drewnianej stolarni. Budynek płonął jak pochodnia

red.
Facebook OSP Bystra Podhalańska
Straty na pewno są ogromne - tak o pożarze jaki wybuchł w nocy z poniedziałku na wtorek (30-31 marca) mówią strażacy, którzy gasili ogień. Pożoga o której mowa, miała miejsce w Bystrej Podhalańskiej na przysiółku zwanym Rola Kulakowa.

FLESZ - Koronawirus. Rząd zaostrzył kwarantannę

Pierwsze informacje o pożarze dotarły do lokalnego OSP o godz. 21. W ogniu staną budynek gospodarczy. Gdy pierwsze jednostki straży pożarnej pojawiły się na miejscu, ogniem objęty był już cały budynek.

Pomimo wysiłku strażaków niewiele dało się już uratować. W wyniku pożaru spłonął budynek gospodarczy, w którym znajdowało się drewno i maszyna stolarska. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

🔔🔔🔔

Pobierz bezpłatną aplikację Gazety Krakowskiej i bądź na bieżąco!
Oprócz standardowych kategorii, z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy do niej zakładkę, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa.

Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga logowania.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska