Rozmawiaj, śpiewaj, tańcz i baw się razem z Rybką MiniMini w...

  Rozmawiaj, śpiewaj, tańcz i baw się razem z Rybką MiniMini w każdy weekend w wybranych Multikinach w całym kraju!

  MD

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Rozmawiaj, śpiewaj, tańcz i baw się razem z Rybką MiniMini w każdy weekend w wybranych Multikinach w całym kraju!

  ©materiały prasowe

  Stacja MiniMini+ oraz sieć kin Multikino przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Widzowie wspólnie z Rybką MiniMini przeżyją niezwykłe przygody, dzięki którym, w inny niż dotychczas sposób, będą mogli poznać tajniki podwodnego świata oraz dowiedzieć się, jak dbać o przyrodę. Show prowadzone jest z wykorzystaniem nowatorskiej technologii, która pozwala widzom rozmawiać na żywo z Rybką MiniMini na ekranie.
  Rozmawiaj, śpiewaj, tańcz i baw się razem z Rybką MiniMini w każdy weekend w wybranych Multikinach w całym kraju!

  ©materiały prasowe

  Biorąc udział w pokazach z serii „KinoMagica”, mali widzowie wspólnie z Rybką MiniMini przeżyją niezwykłe przygody i sami zdecydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko zobaczą Rybkę na dużym ekranie, ale także będą mogły wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec. Dzięki unikalnej technologii Anivatar™ Rybka MiniMini jest animowana i dubbingowana na żywo, dlatego naprawdę słyszy publiczność, prowadzi autentyczne rozmowy z widzami i może reagować na wszystko, co się dzieje na widowni. Nowatorska formuła show powoduje, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie.

  Chcemy wyprzedzać trendy i być liderem nowych technologii, dlatego we współpracy z producentem anivatarów, firmą Verne Vision, wdrażamy nowatorską formułę pokazów, które są nastawione na interakcję. Wierzymy, że ten innowacyjny projekt przyciągnie do kin rzesze małych fanów Rybki MiniMini i wzbudzi wśród nich duże emocje. To będzie wspaniałe uczucie: po tylu latach, móc wreszcie porozmawiać z Rybką MiniMini- mówi Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych nc+.


  Mali widzowie będą mogli zobaczyć trzy przedstawienia:
  • „Rybka MiniMini i tajemnicza mapa”
   Rybka znajdzie magiczną, lecz niestety niekompletną mapę. Widzowie zostaną wciągnięci do wspólnej zabawy: będą mogli podjąć wyzwanie i odnaleźć brakujące części, pomagając głównej bohaterce dotrzeć do celu. W ramach przedstawienia dzieci będą poznawać podwodnych mieszkańców, zgadując „czyj to cień”, zagrają w „pamiętaczka” (rodzaj gry „memory”) oraz będą mogły wykazać się spostrzegawczością w zabawie „znajdź różnice”.
  • „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci”
   Widzowie przeprowadzą wywiad z Rybką MiniMini – pierwszą rybką, która nauczyła się mówić. Dzięki edukacyjnemu komputerowi Edkowi, koledze Rybki, widzowie poznają różnice między światem podwodnym, a tym na lądzie. Wspólnie będą bawić się w rozpoznawanie dźwięków, porozmawiają o planktonie oraz... poznają zastosowanie decybelometru.
  • "Urodziny Rybki MiniMini"
   Podczas pokazu dzieci poznają tradycje urodzinowe oraz zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Widzowie będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show. Rybka MiniMini nauczy maluchy piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.

  Interaktywne show Rybki MiniMini to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który bawiąc uczy. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Celem pokazu jest nie tylko zabawa, ale także szerzenie pozytywnych wartości propagowanych przez stację MiniMini+.
  Pokazy będzie można zobaczyć w Multikinach w wybranych miastach w całej Polsce.


  Harmonogram najbliższych pokazów:
  9 lutego, godz. 11:00: Multikino Katowice
  9 lutego, godz. 11:00: Multikino Warszawa Ursynów
  10 lutego, godz. 11:00: Multikino Zabrze
  10 lutego, godz. 11:00: Multikino Lublin
  16 lutego, godz. 11:00: Multikino Łódź
  16 lutego, godz. 11:00: Multikino Warszawa Targówek
  17 lutego, godz. 11:00: Multikino Poznań Malta
  17 lutego, godz. 11:00: Multikino Kraków
  23 lutego, godz. 11:00: Multikino Warszawa Targówek
  23 lutego, godz. 11:00: Multikino Katowice
  24 lutego, godz. 11:00: Multikino Poznań Malta
  24 lutego, godz. 11:00: Multikino Kraków


  Bilety na show można kupić w kasach Multikina lub na stronie internetowej

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  elo

  Lena (gość)

  Zgłoś

  Ciekawe.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo