Wszystko o Coke Live Music Festival 2011 (SERWIS SPECJALNY)
Coke Live Music Festival 2011: koncert You Me At Six (ZDJĘCIA)
Coke Live Music Festival 2011: koncert zespołu Interpol
Coke Live Music Festival 2011: koncert White Lies (ZDJĘCIA)
Uwaga kierowcy. W związku z trwającym do niedzieli Coke Live Music Festival na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, przez dwa dni wyłączony został z ruchu jeden pas ul. Bora-Komorowskiego! Zamknięcie pasa jezdni tej bardzo uczęszczanej przez kierowców arterii komunikacyjnej na pewno spowoduje w tej części miasta ogromne korki. Zabieg taki ma jednak na celu zwiększenie bezpieczeństwa dla tysięcy pieszych, którzy przybędą na koncerty.
Małe zmiany w organizacji ruchu nastąpią również na ul. Stella-Sawickiego. Wyznaczone zostały tam specjalne strefy, na które mogą wchodzić piesi.
Główną gwiazdą imprezy będzie amerykański raper Kanye West. Wystąpią też m.in. zespoły Interpol, The Kooks, Editors, White Lies i You Me At Six. Przedstawicielami polskiej sceny muzycznej na tym festiwalu będą m.in.: Out of Tune, Fonovel, Pablopavo, Popkultura, Parias, Gooral, Vallium.
Coke Live Music Festival odbywa się w Krakowie już po raz szósty. W ciągu pięciu poprzednich edycji na scenie wystąpiło ponad 150 artystów z całego świata.
Festiwal został nominowany w 2009 roku do prestiżowej nagrody UK Festival Awards, pretendując do roli najlepszego festiwalu odbywającego się poza Wielką Brytanią na kontynencie europejskim.
Zobacz zdjęcia ślicznych Małopolanek! Wybierz z nami Miss Lata Małopolski 2011!
Głosuj na najlepsze schronisko Małopolski
Mieszkania Kraków. Zobacz nowy serwis
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!