https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ruszył Cracow Fashion Week 2017! Emocji nie brakuje [ZDJĘCIA, WIDEO]

Łukasz Gazur
W finale konkursu dla młodych projektantów zobaczyliśmy 15 kolekcji
W finale konkursu dla młodych projektantów zobaczyliśmy 15 kolekcji Anna Kaczmarz
Cracow Fashion Week, organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru, tradycyjnie rozpoczął się od konkursu dla młodycy twórców.

Rada Wysokiego Krawiectwa doceniła nagrodą główną kolekcję Piotra Popiołka „iD”, z cielistymi, prześwitującymi materiałami i autorskimi, plecionymi strukturami. Rada Mediów za najlepsze uznała żonglujące stylem klasycznym i sportowym projekty Patryka Jordana.

Cracow Fashion Week 2016. Pokaz mody PRL

Natomiast wyróżnienie „Dziennika Polskiego” otrzymała Sandra Stachura za kolekcję „Deep Space”, inspirowaną życiem morskich głębin. To niemal rzeźbiarskie projekty, eksperymentujące z nietypowymi materiałami - jak folie, gumki, żyłki, a do tego autorskie buty. Zachwycające!

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
Byłem widziałem
Na setki niby projektantów i projektantek może że 3 prezentacje były godne uwagi. Reszta to w większości plagiaty... wśród nich mi.in żenujący powrót to orientu- to już było... Szkoda że projektankta skopiowała kreacje. Złoto, prześwitujące materiały- nie na miejscu w obecnej sytuacji geopolitycznej. To samo inni- tiule , rozkloszowania. Nie. Stanowczo nie urzekło mnie to.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska