https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Śmiertelny skok z mostu do Wisły w Przeciszowie. Mężczyzna już nie wypłynął na powierzchnię

Jerzy Zaborski
Mężczyzna skoczył z mostu do Wisły i już nie wypłynął
Mężczyzna skoczył z mostu do Wisły i już nie wypłynął Archiwum Polska Press
Do tragicznego wypadku doszło w gminie Przeciszów, w powiecie oświęcimskim. 53-letni mężczyzna skoczył z mostu w kanale rzeki Wisły w Przeciszowie-Las. Zginął na miejscu.

Na ratunek za ojcem ruszył jego 23-letni syn. Zaalarmowane służby ratunkowe, po przybyciu na miejsce, wyciągnęły z rzeki młodego mężczyznę, myśląc, że to on potrzebował pomocy.

23-latek wytłumaczył, że poszukuje ojca, który wcześniej skoczył do wody. W wyniku dalszych poszukiwań z rzeki wyłowiono zwłoki 53-latka.

Śledczy ustalają okoliczności tego  tragicznego zdarzenia nad wodą.

To już drugi wypadek w ciągu kilku dni w powiecie oświęcimskim, w którym w wodzie zginął człowiek. 5 lipca 2023, w Zatorze, w rzece Skawie utonął 21-letni mężczyzna.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

b
bresk
9 lipca, 22:09, wojtuś:

Dlatego ja mówię moim ludziom, jak pis jest w kraju, to nawet po masło idziecie we czterech.

ja PO-nazi zacznie rządzić to PO nic nie wyjdziesz bo na nic nie będzie cię stać,zjesz tylko to co ci PAN NIEMIEC rzuci do chlewu.

j
jawik
9 lipca, 22:09, wojtuś:

Dlatego ja mówię moim ludziom, jak pis jest w kraju, to nawet po masło idziecie we czterech.

Ty teraz na masło...skończyła się wazelina, częściej myj zad, capisz, daj znać kiedy się wykąpiesz, na 2 dni mam cię dość

***///*
9 lipca, 21:27, Hans von Schwinke:

KARA BOGA za balwanstwo!

W końcu i ciebie dopadnie 🐖

w
wojtuś
"Śledczy ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia nad wodą." - widać nie wiedzą gdzie żyją jak jeszcze potrzebują coś ustalać.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska