Sparingi. Skrót meczu Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 [WIDEO]

psz
od 16 lat
Sparingi. Wisła Kraków rzutem na taśmę wygrała z pierwszoligową Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (2:1). W końcówce decydującą bramkę zdobył Rafał Boguski, po podaniu Jakuba Błaszczykowskiego. Zobacz skrót wideo meczu Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica!

Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:1)
Bramki: Buksa 45', Boguski 85' - Gergel 21'

Wisła Kraków: Lis - Burliga (87' Szywacz), Frydrych (87' Głogowski), Mehremić (64' Hoyo-Kowalski), Sadlok (54' Błaszczykowski) - Szot (81' Szota), Savić (72' Boguski), Plewka (81' Starzyński), Żukow (72' Chuca), Buksa (46' Silva) - Forbes (72' Beciraj)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: (I połowa) Loska - Grabowski, Wlazło, Putiwcew, Grzybek - Hubinek, Stefanik, Żyra, Gergel, Zeman - Śpiewak. (II połowa) Budziłek - Wasielewski, Klimek, Bezpalec, Banasik - Jovanović, Wrzosek, Pęk, Vasil, Kalisz - Czarnowski