https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sprawdź na mapie, gdzie w Krakowie prowadzone są inwestycje

Arkadiusz Maciejowski
Fot: Adam Wojnar/Polska Press
Urzędnicy miejscy uruchomili specjalną interaktywną mapę, na której można zobaczyć gdzie prowadzone są różnego rodzaju inwestycje - m.in. drogowe.

"Jak w prosty sposób sprawdzić, gdzie w tym roku powstanie nowa linia tramwajowa, droga, ścieżka rowerowa, parking? O tym wszystkim mieszkańcy dowiedzą się z Interaktywnej Mapy Inwestycji. A na niej blisko 600 zadań inwestycyjnych zaplanowanych na 2018 rok, w tym blisko 400 realizowanych przez Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu" informują urzędnicy na swojej stronie intermetowej www.zikit.krakow.pl. Tam też dostępna jest mapa.

"Dzięki mapie uda się skoordynować w czasie i przestrzeni zadania. A mieszkańcy po najechaniu na interaktywne żółte i czerwone punkty na mapie dowiedzą się, co powstanie w ich najbliższej okolicy, kiedy inwestycja się zakończy i z jakimi utrudnieniami trzeba będzie się liczyć. Zaplanowane inwestycje pochłoną 1 117 000 000 zł" - dodają w ZIKiT.

[

](https://zikit.carto.com/viz/eb7f561d-fc24-496b-8449-79c62968077b/public_map "<centre></centre>")

ZOBACZ KONIECZNIE:

WIDEO: Barometr Bartusia, odc. 21

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
Burmistrz Nowej Huty
pan pre-zydent wreszcie dotrzymal slowa i modernizuje nowohucki stadion budujac nowa trybune zachodnia oraz instalujac oswietlenie teleskopowe,ruszyl takze remont torowiska na ul.Bienczyckiej a niebawem rozpocznie sie przebudowa skrzyzowania Wislicka Bora Komorowskiego Stella Sawickiego na wielopoziomowe z tunelem dla linii tramwajowej
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska