https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Straż graniczna pokazała nagranie z kamery termowizyjnej. "Nielegalne przekroczenie granicy przez największą w tym roku grupę cudzoziemców"

Maciej Badowski
Minionej doby ujawniono 191 prób nielegalnego przekroczenia granicy.
Minionej doby ujawniono 191 prób nielegalnego przekroczenia granicy. Wojciech Wojtkielewicz/ Polska Press
Straż Graniczna opublikowała nagranie z kamery termowizyjnej, która zarejestrowała nielegalne przekroczyli polsko-białoruską granicę. - Grupa liczyła 85 imigrantów, wszyscy to obywatele Iraku- poinformowała SG. Nagranie pochodzi z 7 sierpnia tego roku.

- Nielegalne przekroczenie granicy z Białorusi do Polski przez największą w tym roku grupę cudzoziemców w oku kamery termowizyjnej - poinformowała za pośrednictwem Twittera Straż Graniczna. Jednocześnie dodano, że grupa liczyła 85 imigrantów, wszyscy to obywatele Iraku. - Osoby trafiły do strzeżonych ośrodków dla cudzoziemców - napisano.

Zarejestrowane zdarzenie pochodzi z siódmego sierpnia tego roku.

Z kolei rzeczniczka prasowa Straży Granicznej ppor. Anna Michalska poinformowała, że minionej doby ujawniono 191 prób nielegalnego przekroczenia granicy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

D
Dionizy
Mają sprzęty jak z filmów np:

https://spy-optic.pl/lornetki-noktowizyjne/389-cyfrowa-lornetka-noktowizyjna-electrooptic-fortis-33-zoom-z-lokalizacja-gps-6411119918553.html

wiec i wykrywalność wysoka.
G
Gość
8 września, 15:50, Bolek z Sopot:

Czas najwyższy stosować fizyczne środki przymusu wobec islamskich najeźdźców Polski z Azji i Afryki:

armatki wodne

granaty hukowe

granaty oślepiające

gaz łzawiący

i wreszcie ostrzał kulami gumowymi.

Inaczej zamiast RP będziemy mieli Kalifat Bolanda. Allahu Akbar lewactwu Jewropy !!!

A co z POKOmunistami ?

B
Bolek z Sopot
Czas najwyższy stosować fizyczne środki przymusu wobec islamskich najeźdźców Polski z Azji i Afryki:

armatki wodne

granaty hukowe

granaty oślepiające

gaz łzawiący

i wreszcie ostrzał kulami gumowymi.

Inaczej zamiast RP będziemy mieli Kalifat Bolanda. Allahu Akbar lewactwu Jewropy !!!
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska