https://gazetakrakowska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Targowisko. Zderzenie z tirem na A4. Dwie osoby ranne

red.
Dwie osoby zostały ranne w wypadku z udziałem ciężarówki i dwóch aut osobowych, do którego doszło na autostradzie A4 pomiędzy Krakowem a Tarnowem, w miejscowości Targowisko. Do zdarzenia doszło w sobotę o godz. 7.30. Po wypadku zablokowany był lewy pas jezdni w kierunku Tarnowa. Ruch dwoma pasami jezdni udało się przywrócić przed godz. 10.

Byłaś (-eś) świadkiem wypadku? Daj nam znać!

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

S
Si
Prawda.
B
Bartek
Dokładnie ludzie w Polsce nie potrafią jeździć po autostradzie. Co dzień pokonuję obwodnicą Krakowa 50 km i dokladnie widzę przyczynę tych wypadków głównie na stopniu Kościuszko i w Balicach. Przy każdym wyjeździe jest pas rozbiegowy na ktorym nawet słabym samochodem można się rozpędzić do 100km/h i bezpiecznie włączyć do ruchu. Niestety kierowcy zaraz po wjeździe na niego jeszcze na lini ciągłej wjeżdżają 40 km/h prosto pod koła jadących autostradą. Sam na stopniu Kościuszko mialem dwie takie sytuacje i gdyby nie ucieczka na pas rozbiegowy zabarkowałbym na tylnym zderzaku wjeżdżającego. Jechałem 110km/h więc nie piraciłem.
r
rem
Jakies progi zwalniajace trzeba zamontowac na tym odcinku od Krakowa do Brzeska oraz pomiedzy Opolem, a Legnica? Nie ma tygodnia zeby sie cos nie zdazylo w tych miejscach.
p
pytacz
Miało być bezpieczniej i co chwila wypadek na autostradzie!!!!!!!! Ludzie nie umieja jezdzic???
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska