Tytoń pokonany, ale zwycięski

Przemysław Tytoń, powołany przez Adama Nawałkę, na mecze eliminacyjne ME ze Szkocją i Irlandią, ma wreszcie powody do zadowolenia Tomasz Bolt
Przemysław Tytoń znowu musiał wyciągać piłkę z bramki, ale jego zespół VfB Stuttgart wygrał na boisku Hannoveru 96 3:1 w meczu 6. kolejki Bundesligi.

Stuttgart odniósł pierwsze zwycięstw w tym sezonie ligowym. Jego sytuacja w tabeli nadal jednak nie jest wesoła. Zajmuje piętnaste, czyli czwarte od końca, miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 3 punktów.

Tytonia w 14 minucie pokonał Kenan Karaman, uzyskując prowadzenie dla swojej drużyny. Wykorzystał on dośrodkowanie z prawej strony Hiroshiego Kiyotake.

2 minuty później do remisu doprowadził jednak Christian Gentner. Po kolejnych 2 minutach gola dla gości zdobył Timo Werner.

Po przerwie goście stworzyli sobie kolejne okazje do podwyższenia wyniku, ale dopiero w doliczonym czasie gry jedną z nich wykorzystał Alexandru Maxim.

W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Artur Sobiech, który w 81 minucie zobaczył żółtą kartkę.

Materiał oryginalny: Tytoń pokonany, ale zwycięski - Dziennik Polski