
Nadchodzący weekend w powiecie wdowickim zapowiada się interesująco.

Dzień Otwarty GOPR
Urząd Miejski w Wadowicach wraz Ratownikami Sekcji Operacyjnej Wadowice Grupy Beskidzkiej GOPR zapraszają na drugą odsłonę Dnia Otwartego Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, który odbędzie się w niedzielę (20 czerwca 2021 r.) od godz. 10 do 15 na terenie Stacji Ratunkowej LESKOWIEC. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się ze specyfiką pracy ratowników górskich.

„Wspierajmy się” – V Piknik Organizacji Pozarządowych
Piknik rozpocznie się w niedzielę (20 czerwca 2021 r.), o godz. 14 w Parku Miejskim w Wadowicach. Już po raz piąty podczas święta organizacji pozarządowych zaprezentują się stowarzyszenia, fundacje, kluby, koła i grupy nieformalne z terenu gminy Wadowice. Każda organizacja przygotowała atrakcje dla zwiedzających: występy, warsztaty dla dużych i małych, pokazy, wystawy, konkursy.

Koncert plenerowy w Andrychowie
W piątek 18 czerwca 2021 r. o godz. 20 w Parku Miejskim w Andrychowie, swój koncert rozpocznie zespół „Kiwi” z Zatora, składający się ze świetnych instrumentalistów i charyzmatycznej wokalistki Kasi Jabcoń.
Wstęp wolny.