https://gazetakrakowska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Wesprzecie głosem? Zespół „Szumy” z Nowego Sącza z piosenką na liście przebojów

Remigiusz Szurek
Zespół Szumy potrzebuje wsparcia
Zespół Szumy potrzebuje wsparcia Joanna Chudyba; Facebook Szumy
Ostatni singiel nowosądeckiego zespołu Szumy pt. „Kwadratowy” trafił na listę przebojów Tip Top radia Nowy Świat. Obecnie trwa głosowanie w jej 89. notowaniu. Głosować na swój ulubiony utwór można do piątku 8 grudnia do godz. 19. Wśród artystów najdłużej utrzymujących się w tym zestawieniu (88 tygodni) znajdują się Kaśka Sochacka z piosenką „Niebo było różowe”, FISZ EMADE TWORZYWO ze swoim „Spektrum Barw” oraz grupa Rammstein z utworem „Zeit”.

Członkowie „Szumów” już 30 listopada przekazali swoim słuchaczom miłą wiadomość.

„Cześć, mamy dla Was obiecanego newsa. Okazało się że nasz nowy singiel "Kwadratowy", leci w Radio Nowy Świat, a także znaleźliśmy się na ich liście TIP-TOP https://nowyswiat.online/tip-top-lista-glosowanie - zachęcamy do posłuchania na antenie lub na streamingach i jeśli się Wam spodoba - oddania na nas głosu. Wystarczy się zalogować. Dzięki!” - napisali.

Perkusista grupy, Andrzej Salamon nie ukrywa, że to dla zespołu spora szansa.

- Generalnie to dla nas duża okazja, by zaistnieć na antenie ogólnopolskiego radia. By sukces był możliwy musielibyśmy się jednak znaleźć w gronie dwudziestu najlepszych wykonawców na tej liście. Wszystko dzieje się u nas bardzo szybko, a gdyby to się udało, byłby to dla nas iście milowy krok – powiedział nam pełen entuzjazmu.

Jak sami piszą o sobie muzycy „Szumów”, siłą napędową jest dla nich odczuwalny wszelkimi zmysłami fun z tworzenia muzyki i zarażania nią innych. Zespół tworzą Adrian (wokal, gitara, keys), Przemo (bas) oraz AndrewAndy (perkusja). Najbliższy koncert zespołu planowany jest wstępnie na sobotę 16 grudnia.

Ostatnio na łamach „Gazety Krakowskiej” informowaliśmy o premierze utworu „Nostalgiczny”. Opowiada on o nie tak odległych czasach, które dzisiejsi 30 i 40-latkowie darzą wielkim sentymentem. Nie było telefonów komórkowych, komputerów, czy galerii handlowych, gdzie zbyt wiele czasu spędzają obecni nastolatkowie, ale była więź międzyludzka i czas spędzany na świeżym powietrzu, wymyślanie przeróżnych zabaw i wyzwań. Akcja „Nostalgicznego” zaczyna się pod sklepem „Społem”, a jeden z członków zespołu w retro-bluzie z trzema paskami znajduje kluczyki od popularnego „kaszlaka”… Czyż można wymarzyć sobie lepszy początek?

Co dalej ze stadionem Sandecji? Radny nie ma wątpliwości

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
gniewko_syn_ryba
Jak z Nowego Sącza, to tylko zespół ZIMA ! ;)
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska