Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime. Tuzin medali 14-osobowej ekipy podczas mistrzostw Polski w taekwondo. Zdjęcia

Wieliczanie podczas mistrzostw Polski w taekwondo w Częstochowie
Wieliczanie podczas mistrzostw Polski w taekwondo w Częstochowie Archiwum Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime
Dwanaście medali w kilku kategoriach wiekowych zdobyła 14-osobowa ekipa Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime - z sekcji w Wieliczce - podczas mistrzostw Polski w taekwondo, które odbyły się w Częstochowie z udziałem około 700 zawodników i zawodniczek.

Na najwyższym stopniu podium stanęło na: trzech wieliczan: aż dwukrotnie kadet Dominik Bar (który został wybrany najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej), kadet Łukasz Romański i młodzik Michał Panek. Bar i Panek sięgnęli po trzy krążki.