https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wieprz. Samochód osobowy wbił się w drzewo. Kierująca 20-latka miała dużo szczęścia, cudem uszła z życiem [ZDJĘCIA]

Monika Pawłowska
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-latka kierująca peugeotem 206, wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-latka kierująca peugeotem 206, wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. OSP Wieprz
Strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia i widząc samochód osobowy wbity w drzewo nie wierzyli, że kierująca przeżyła. Zgłoszenie w sobotnie popołudnie 11 grudnia 2021 r otrzymali o godz. 14.15. Na ul. Biała Droga w Wieprzu (pow. wadowicki), natychmiast ruszyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Andrychów, druhowie ochotnicy z OSP Wieprz, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE [przycisk]g[/przycisk]

Szczęście w nieszczęściu kierującej samochodem marki Peugeot 206 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-latka kierująca peugeotem 206, wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Masz informacje? Nasza Redakcja czeka na #SYGNAŁ

- Samochód został tak zgnieciony, że aż dziwne, że kierująca wyszła z tego

- mówi dyżurny wadowickiej straży pożarnej. - Skarżyła się na bóle klatki piersiowej i brzucha. Została przetransportowana do szpitala - dodaje.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Wadowice

FLESZ - Nowe obostrzenia od 15 grudnia!

od 16 lat
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska