Wigilia u Wojtyłów będzie otwartym spotkaniem dla wszystkich mieszkańców. Święty Mikołaj przybędzie z workiem pełnym słodyczy. Będą suto zastawione stoły, program artystyczny dla dzieci i dorosłych, a wszystko to, aby przyciągnąć jak największą rzeszę mieszkańców. Im więcej ich przyjdzie, tym więcej będzie można zebrać pieniędzy.
Koła Gospodyń Wiejskich zadbają o tradycyjne świąteczne potrawy; żurki, barszczyki, pierogi czy świąteczny bigos oraz ciasta. Mieszkańcy, w zamian za degustację, mogą się odwdzięczyć dobrowolnymi datkami do puszek. Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia Pawła z Wadowic, podopiecznego Fundacji Pomóc Więcej .
Przy wigilijnym klimacie nie może zabraknąć koncertu kolęd i pastorałek. Wykonawcą będzie znany i lubiany w Wadowicach Chór A!niebo. Wystąpi również Zespół Pieśni i Tańca Wadowice. „Wisienką na torcie” będzie spektakl teatralny dla dzieci „Dziadek do orzechów„ w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Po przedstawieniu przewidziano rozdanie nagród dla dzieci, uczestniczących w zabawach i konkursach.
Bądź na bieżąco i obserwuj
- Ta ostatnia impreza... Zamknięty klub Energy 2000 w Przytkowicach
- Pogrzeb tragicznie zmarłej 14-letniej Natalii z Andrychowa. Wzruszające słowa
- Kierowcy szaleją na drogach pow. wadowickiego. Lubią nacisnąć na pedał gazu
- Wielkie mikołajkowe morsowanie dla 12-letniego Pawła z Wadowic. ZDJĘCIA
- Wadowicki szpital wyższy o dwa piętra. Najlepszy widok będą mieć z wewnętrznego
- Prawie 47 mln zł na funkcjonowanie 278 linii autobusowych w Małopolsce
