https://gazetakrakowska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Wildlife Photographer of the Year. Zobaczcie najlepsze zdjęcie dzikiej przyrody z 2019 roku [ZDJĘCIA]

red.
Była wczesna wiosna na płaskowyżu Qinghai – Tybet w chińskich górach Qilian. Świstak był głodny, dostrzegł lisa i podniósł alarm, aby ostrzec swoich towarzyszy. Lis nie zareagował i wciąż był w tej samej pozycji, więc świstak wyszedł z nory. Lis nadal leżał nieruchomo, aż nagle rzucił się do przodu."To niezwykłe zdjęcie ukazuje najważniejsze wyzwanie natury, czyli walkę o przetrwanie" - tak zwycięski wybór skomentował dyrektor Muzeum Historii Naturalnej w Londynie Michael Dixon.
Była wczesna wiosna na płaskowyżu Qinghai – Tybet w chińskich górach Qilian. Świstak był głodny, dostrzegł lisa i podniósł alarm, aby ostrzec swoich towarzyszy. Lis nie zareagował i wciąż był w tej samej pozycji, więc świstak wyszedł z nory. Lis nadal leżał nieruchomo, aż nagle rzucił się do przodu."To niezwykłe zdjęcie ukazuje najważniejsze wyzwanie natury, czyli walkę o przetrwanie" - tak zwycięski wybór skomentował dyrektor Muzeum Historii Naturalnej w Londynie Michael Dixon. Zwycięzckie zdjęcie: 2019 Wildlife Photographer of the Year, Yongqing Bao, China
Wildlife Photographer of the Year to konkurs organizowany przez brytyjskie Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Co roku jury wybiera najlepsze zdjęcia przyrody. W tegorocznej edycji laureatem nagrody został chiński fotograf Yongqing Bao. Zwycięskie zdjęcie przedstawia spotkanie świstaka z lisem i nosi tytuł "The Moment". Przejdź do galerii i zobacz najpiękniejsze zdjęcia dzikiej przyrody nagrodzone w konkursie. Posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Okiem Kielara odc. 14

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
Ania

Nie ma to jak używanie translatora

l
leśniczy

to nie lis, to wilk

R
Rudy z Budy

Szacuje sie ze Niemcy w czasie II wojny zabili nie tylko 50 milionow ludzi ale takze okolo 30 milionow zwierzat. Byly to przede wszystkim zwierzeta udomowiene takie jak konie i psy ktore wykorzytywano do dzialan wojennych i ktore zostaly w okrutny sposob zabite ale rowniez i egzotyczne gatunki ktore Niemcy zabii w ogrodach zoologicznych ktore byly pod ich panowaniem. Dzisiaj niemiecka Gadzinowka krakowska opisuje piekno naszych polskich zwierzat ale pomija fakt cierpien zwierzat zadanych im przez panow i wlascicieli gadzinowki z koncernu prasowego Verlagsgruppe z Passau.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska