https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wisła Kraków podpisała kontrakt z młodym bramkarzem

Bartosz Karcz
akademia.wislakrakow.com
W sobotę poleci na obóz z pierwszą drużyną, a w piątek zdążył jeszcze podpisać swój nowy kontrakt z Wisłą Kraków. 17-letni Jakub Stępak związał się z „Białą Gwiazdą” umową do 30 czerwca 2026 roku.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Stępak jest wychowankiem Wisły, której zawodnikiem jest od 2013 roku. Przeszedł przez wszystkie szczeble w klubie z ul. Reymonta. Grał w młodzieżowych drużynach Centralnej Ligi Juniorów, a jesienią występował też w małopolskiej IV lidze. Jest regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Po podpisaniu umowy z Wisłą, Jakub Stępak powiedział dla klubowych mediów: - Jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że mogę kontynuować swoją przygodę z Wisłą Kraków. Jest to dla mnie coś bardzo szczególnego, bo jestem w tym klubie od dzieciaka. Przez cały okres spędzony tutaj piąłem się po kolejnych szczeblach i widziałem, że było to doceniane przez trenerów.

O wylocie z pierwszą drużyną na zgrupowanie do Turcji dodał: - Jest to dla mnie wielka szansa, za którą chcę podziękować, i z której jestem bardzo zadowolony. Każdy w Akademii dąży właśnie do tego, aby móc mieć swoje miejsce w pierwszej drużynie. Wiadomość o tym, że rozpoczynam treningi z pierwszym zespołem była dla mnie dużą motywacją oraz sygnałem, że idę w dobrym kierunku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska