Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
4. 23 września 2017: Korona Kielce – Wisła Kraków 2:1 (1:1)...

Wisła Kraków. Tych meczów kibice „Białej Gwiazdy” nie będą dobrze wspominać

4. 23 września 2017: Korona Kielce – Wisła Kraków 2:1 (1:1)
To był fatalny tydzień Wisły w Kielcach. „Biała Gwiazda” najpierw przegrała w Pucharze Polski 0:1 po dogrywce, mimo iż od 33 minuty po czerwonej kartce dla Jakuba Żubrowskiego, grała z przewagą jednego zawodnika. A kilka dni później doszła do tego również porażka w lidze, mimo iż krakowianie prowadzili od 31 min 1:0 po golu Carlitosa. Korona szybko jednak wyrównała po rzucie rożnym, a w drugiej połowie strzeliła gola na wagę wygranej. To co zostało w pamięci z tego meczu, to również kłótnia Patryka Małeckiego z Carlitosem. Za odepchnięcie kolegi „Mały” zapłacił później wysoką karę.