Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło około godz. 20 w Woli Filipowskiej. Na drodze krajowej nr 79 pomiędzy Krakowem a Chrzanowem czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku ranne zostały trzy osoby.
Jeden z kierowców wyprzedzał rząd samochodów i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym autem. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.
Trzy osoby zostały poszkodowane. Przytomne zostały odwiezione do szpitali w Chrzanowie i Krakowie.
Policja zorganizowała objazdy od strony Krzeszowic i Trzebini.
W okolicach 22 ruch został przywrócony, początkowo kierowcy byli przepuszczani wahadłowo.
Byłaś (-eś) świadkiem wypadku? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected]. Do Twojej dyspozycji są też nasze profile na Facebooku: Mój Reporter Kraków | Gazeta Krakowska
Osoby poszkodowane lub ich rodzinę proszę o kontakt: [email protected]
x
xyz
sugeruję też wyeliminować starych dziadków i młode baby, które jadąc 30km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 90km/h tworzą takie słupy na drogach, czego efektem pośrednim jest wypadek jak 20latek bez mózgu ich wyprzedza
o
ojciec
Takich dwudziestoletnich bezmyślnych szaleńców trzeba skutecznie eliminować z naszych dróg. Sąd zabierze mu prawo jazdy, ale on będzie dalej jeździł bez niego. Najgorsze, że to bezmyślne zachowanie objawia się nie tylko na drodze i ma fatalne skutki dla najbliższych, znajomych i przypadkowych osób.