https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zakopane. Zatrzymano seryjnego podpalacza

Łukasz Bobek
Policja złapała podpalacza, który w ciągu ostatnich 6 miesięcy podpalił w Olczy, dzielnicy Zakopanego, siedem domów. Ostatnie dwa stanęły w ogniu w tym tygodniu. Podpalacz zawsze na cel ataków wybierał pustostany.

Mężczyzna został już przesłuchany przez prokuratora i postawiono mu zarzuty. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy podpalaczem jest 20-kilku letni mieszkaniec Zakopanego. Prawdopodobnie podpalał dla żartów.

Zobacz najświeższe newsy wideo z kraju i ze świata
"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+
Artykuły, za które warto zapłacić! Sprawdź i przeczytaj

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
jajo
większość podpaleń tego typu to robota strażaka z osp !
ś
śwarny
Ten podpalacz był nawet strażakiem!
j
ja
ja bym kazał oddawać każdą zarobioną złotówkę, aż zwróci za szkody które wyrządził. A dopóki tego nie zrobi zabrać mu ten dom w zastaw... a nie zniżać się do jego poziomu i też 'palić gnoja'!
m
msciciel
ten podpalacz ma rodziców, ma dom w którym mieszka - spalić mu chałupę, gdyby mi to zrobił spaliłbym gnoja!
m
msciciel
ten podpalacz ma rodziców, ma dom w którym mieszka - spalić mu chałupę, gdyby mi to zrobił spaliłbym gnoja!
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska