https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zakopianka. Zderzenie ciągnika z osobówką w Rdzawce [ZDJĘCIA]

Stanisław Śmierciak
Stanisław Śmierciak
Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło około godz. 16.30 na zakopiance w rejonie miejscowości Rdzawka. W wyniku zderzenia samochodu osobowego, mającego krakowskie numery rejestracyjne, z ciągnikiem rolniczym traktor wywrócił się, a auto zostało kompletnie rozbite. Akcję ratowniczą prowadziła straż pożarna i pogotowie. Na miejscu działali policjanci. Na zawsze bardzo ruchliwej szosie tworzyły się olbrzymie korki.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zbulwersowany
Jak to się dzieje, że jak jest taki wypadek żadne auto się nie zatrzyma by pomóc i na pierwszym miejscu przyjeżdża laweta z fotografem po chwili straż z policją.
A
Abcs
Czy piszący ten tekst czytał to co napisał?

"W wyniku zderzenia samochodu osobowego, mającego krakowskie numery rejestracyjne, z ciągnikiem rolniczym traktor wywrócił się, a auto zostało kompletnie rozbite. "
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska