Zawodniczka Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime Eliza Tasior z pierwszym medalem. Klub zaprasza Ukraińców [ZDJĘCIA]

Puchar Polski w taekwondo w Dzierżoniowie
Puchar Polski w taekwondo w Dzierżoniowie Archiwum Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime
Kadetki Eliza Tasior i Wanda De Ville oraz kadet (10-12 lat) Miłosz Lemiowski reprezentowali Wielicko-Gdowską Szkołę Walki Prime podczas Pucharu Polski w taekwondo, który odbył się w Dzierżoniowie. Plonem ich startu był brązowy medal i dwa czwarte miejsca.

Na najniższym stopniu podium stanęła Eliza Tasior, która zajęła trzecie miejsce w technikach specjalnych. Dla młodej zawodniczki z Pierzchowa był to pierwszy medal w karierze. Ponadto zajęła ona czwarte miejsce w walkach semi hogo. Także tuż za podium - w układach formalnych - uplasowała się Wanda De Ville.

Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych gminy Gdów.

Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime wystosowała zaproszenie, którego treść publikujemy poniżej:

Zapraszamy wszystkie osoby z Ukrainy na otwarty trening taekwondo i kickboxingu. Trening odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 17:00-17:45 na sali gimnastycznej przy ul. Myślenickiej 2. Jeżeli komuś się spodoba, to od przyszłego tygodnia będzie mógł dołączyć do naszych grup treningowych przez najbliższe dwa miesiące (marzec, kwiecień) za darmo. Zapraszamy!!

Запрошуємо всіх охочих українців (дітей та підлітків) на відкриті тренування з тейквандо та кікбоксингу. Пробне тренування відбудеться цього четверга, 17 березня, о 17:00-17:45 у спортзалі на вул. Myślenicka 2 у Ґдуві. Якщо вам сподобається, то з наступного тижня запрошуємо приєднатися до наших навчальних груп. Заняття для українців будуть безкоштовними протягом березня та квітня. Чекаємо на вас!