12 listopada MEMY: W wolnej Polsce każdy dzień jest wolny SUPER MEMY NA 12 LISTOPADA 2018

  • Dziennik Zachodni

TK

12 listopada MEMY: W poniedziałek, 12 listopada 2018, Polacy odbierają dzień wolnego, aby móc godnie i należycie uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę i 12 listopada ma być dzień wolnym od pracy, także od handlu. Zamieszanie wokół pomysłu Święta Narodowego z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę rozpala internautów, którzy na swój sposób komentują dzień wolny 12 listopada. Jak? Zobacz w galerii.
 demotywatory / memy.pl / Internet / Twitter

12 listopada: dzień wolny

ZOBACZCIE NAJLEPSZE MEMY

Dodatkowy dzień wolny od pracy to spore zamieszanie - przede wszystkim dla pracodawców, którzy co najmniej 7 dni przed miesiącem, na który jest rozpisany grafik, powinni poinformować o jego zmianie. Sejm przegłosował ustawę o dniu wolnym 12 listopada w środę, 7 listopada, więc ten termin nie zostanie zachowany.

WOLNY PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA TO PREZENT PIS

Wolny poniedziałek, 12 listopada, Polacy często spędzali na spacerach z rodzinami. Tego dnia nie odbywało się wiele imprez sportowych. Nie grały kluby piłkarskie. Niektórzy z nas poszli na mecze siatkarskie.

WEŹ URLOP NA ŻĄDANIE, BO CI PRZEPADNIE

Ponadto pojawiały się pytania, kto ma pracować 12 listopada, a kto ma wtedy dzień wolny.

12 listopada 2018 i wolne tego dnia to także pomysł, który nie przypadł do gustu ekonomistom. Według nich gospodarka straci na tym posunięciu nawet 4 mld złotych.

W środę, 7 listopada posłowie jeszcze raz, i ostatni, głosowali nad poprawkami projektu ustawy o dniu wolnym. Chociaż wynik głosowania był z góry wiadomy - obowiązywała dyscyplina partyjna - utrzymywanie stanu niepewności było co najmniej zaskakujące. Prezydent Andrzej Duda szybko podpisał ustawę.

Internauci nie omieszkali wyrazić swojego zdania na temat ustawy, która budzi wiele emocji. Oto jeden z głosów pochodzących z internetowych memów z Facebookowego profilu: Sekcja Gimnastycza:

Ustawa o wolnym 12 listopada za 11 listopada wyszła z Sejmu 7 listopada. Prezydent ja podpisał bezzwłocznie. Natomiast np. pracodawca ma obowiązek przedstawić zmiany w grafikach pracy do 5 listopada. Gdzie widzisz problem?!

Zobacz w galerii resztę memów. Tak internet komentuje dodatkowy dzień wolny 12 listopada 2018 roku.

12 LISTOPADA OCZAMI INTERNAUTÓW
Zobacz galerię

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.11.2018, 20:55

u kogo zamiatasz?

14.11.2018, 17:59

Stadt Kattowitz ? - coś się poje..ło szkopska świnio. Wyper...j do swoich niymiec tęczowy cwelu

13.11.2018, 08:10

Cieszmy się, że się zdarzyło.

12.11.2018, 21:23

dali twojej matce talony na denaturat to widac

12.11.2018, 21:20

to widac kto tu jest faszysta lewaku namawianie do mordu jest przestepstwem ale ta gazeta DZ promuje przestepstwo i faszyzm lewacki

12.11.2018, 20:53

I darmowe talony na alkohol
hehe

12.11.2018, 20:06

Wszystkich ksiezy trzeba ZGŁADZIC. To faszystowskie wszy roznoszace PISlam!

12.11.2018, 20:03

Wszystkich ksiezy trzeba ZGŁADZIC. To faszystowskie wszy roznoszace PISlam!

12.11.2018, 19:57

Ta gazeta to polskojęzyczna niemiecka propaganda. Wstydźcie się dziennikarze tu pracujący. Porzućcie pracę w gadzinówce. Lepiej zamiatać ulice.
To jest nasze wspaniałe święto !!!!!!!!!!!!!!!!!
Żadne głupawe memy tego nie zepsują.

12.11.2018, 19:47

Wszystkich ksiezy trzeba ZGŁADZIC. To faszystowskie wszy roznoszace PISlam!

12.11.2018, 19:07

Nie kożystam z 500+ bo nie mam dzieci w takim wieku za rządów PO wychowałam i nic mi nie pomagali. Kazdy z PO i KOD kto ma dziś dzieci kase ciągnie od Rządu a do UE donosi na kraj.

12.11.2018, 18:54

a ty potem bedziesz u nich zamiatal

12.11.2018, 18:51

nojlepij gorolu niych zyje za swoje

12.11.2018, 18:51

Trzeba być kompletnym idiotą żeby szukać faszystów w Polsce. Ale oczywiście można, TVN nawet zapłacił 20 tys. zł za tę szopkę z urodzinami AH w lesie w Wodzisławiu. Faszystów można znaleźć np. w Niemczech, Włoszech. W Polsce ich na pewno nie ma. To tutaj był największy w Europie opór wobec faszyzmu - od początku do samego końca. Przypomnę niektórym, że ruscy ramię w ramię z faszystami dokonywali IV rozbioru Polski w 1939r. Dopiero później skoczyli sobie do gardeł. My pierwsi walczyliśmy z obu totalitaryzmami: faszyzmem i komunizmem dlatego jesteśmy genetycznie zaszczepieni na te obie choroby. Ale różnego rodzaju debile próbują wmawiać że czarne jest białe. Skutek jest dokładnie odwrotny. Ludzie widzą na marszach normalnych ludzi z dziećmi. Oczywiscie patriotów, co jest piękne.
Ale nie dla lewackiej tęczowej patologii. To jakiś lewacki obłęd, który jest oznaką bezsilności. Już wiecie, że Polski już więcej nie ukradniecie. Ludzie na to już nie pozwolą. I to was tak boli, że wygadujecie już takie bzdury. Leczcie się lewaki.

Dziękuję wszystkim normalnie myślącym Polakom za piękne świętowanie 11/11. Niech żyje wolna Polska !!!! Brawo polscy patrioci !!!!

12.11.2018, 18:50

oby jak nojszybszy

12.11.2018, 18:48

hehe,
ja, po poledniu

12.11.2018, 18:46

Jeszcze sie PISowska swinio zdziwisz kto bedzie siedzial w pierdlu. Tam pojdzie zdychac twoj ukochany kartofel kaczor i cale kierownictwo PIS wraz z Episkopatem za zlodziejstwo, korupcje, lamanie prawa i konstytucji oraz pedofile. A Rydzyka wbijemy na pal zeby powoli zdychal w meczarniach hahaha a kardynala z Krakowa ugotujemy w wodzie a Duda pojdzie na szubienice wraz z Macierewiczem i innymi zdrajcami.

12.11.2018, 17:38

Niech żyje wielga wolsga! A teraz pisiory won do myczia bo jutro robaczki do pracy pójdziecie. Wasi wnuczusie i wasze dzieci się nie uczą tylko są spierdolinami patologicznymi. Ida na zasiłek i gówno mają XDD Ku wa nie mogę XDD Propaganda zjada to całe chore towarzystwo. Plujecie na groby żołnierzy któzy walczyli z faszyzmem i nazizmem, Niestety,,, Trzeba będzie uciekać przed debilami któzy ci odrąbia łeb na ulicy jak im powiesz że nie jesteś nacjonalistą. Kto ucieka na północ? JA CHĘTNIE :) Tak przy okazji to leczcie się nacjozjeby, wolę być lewusem niż spier... lony m dziwakiem który pała nienawiścią nawet do drugiego polaka. Szkoda że wiele osó nie pojmuje tego że ONR to faszyści i neo-naziści ech.. to już koniec Polski :/

12.11.2018, 17:31

Zglos sie do psychiatry--- idioto.

12.11.2018, 17:30

To właśnie Ci pracujący skłądają się na łapówkę 500+. Także nie gryź ręki, która Ciebie karmi.

12.11.2018, 15:16

Do PO i KOD jeśli nie chcecie wolnego to do pracy. Jakioś nie widze was dziś w obronie tego, że powinniście dziś praciwać. DO ROBOTY

12.11.2018, 11:04

TUSK i PO to SYF a ludzie którzy dalej popierają to bydło i chcą być okradani we własnych kraju są świrami albo agentami obcych państw.
Tusk to ryży h.. który za kasę sprzeda wszystko i wszystkich. Obecnie jest kamerdynerem w Brukseli i zakłada marynarki pijakowi Junkerowi i reszcie tej tęczowej hołoty. Czasami robi za parobka Angeli, realizując dokładnie jej instrukcje, a w wolnych chwilach służy jej bezpośrednio jako podnóżek na jej brudne szwaje. Taki jest obraz PANA EUROPY, który glosił że Polska to nienormalność.
Niech żyje wolna Polska !!!! , bez lewackiej propagandy o zabarwieniu tęczowej szmaty i innych lewackich ideologii. Nie damy się przekształcić w bezrozumną masę idiotów realizujących idiotyczne pomysły Brukseli i Berlina o kolorowej Europie. Nie chcemy takiej Europy. Mamy swoją 1000 letnią tradycję i kulturę, nie potrzebujemy nowej, prowadzącej do zniszczenia naszego narodu. "PAN EUROPY" niech se tam siedzi i tak se kręci lody. Jeśli wróci, to będzie siedział ryże ścierwo za wszystkie przekręty, których tutaj się dopuścił. A ta cała mafia z PO i Nowoczesnej go nie wybroni, bo ludzie widzą jak jest. Wczorajszy marsz i 250 tys. ludzi jest tego dobitnym potwierdzeniem. To se ne wrati !!!!!!!!!111

12.11.2018, 09:25

Duda to PISowski ćwel , kutas dojnej zmiany. Taki niby prezydent nadaje sie tylko do gazu .

12.11.2018, 09:22

Precz z twoim plugawym PIS, nawiedzonymi moherowymi szmatami katolickimi. Niech zyje wolna europejska Polska BEZ PISOWSKIEGO FASZYZMU i niech zyje prezydent Europy PAN Donald Tusk! Prezes kartfofel do pudła za lamanie konstytucji!!!! A pominiki Lecha Kartofla pojda na złom tam ich miejsce.

12.11.2018, 09:21

w tym marszu szli faszysci nie patrioci wstyd mi za Polske ze sie wczoraj znowu tak osmieszyal w calej Europie pluje na PIS i ich ciemny kler