https://gazetakrakowska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Zła wiadomość dla Wisły Kraków potwierdziła się. Bez Alana Urygi na baraże

Bartosz Karcz
Bartek Ziółkowski/wislakrakow.com
W piątek w czasie meczu ze Stalą Stalowa Wola kontuzję odniósł kapitan Wisły Kraków Alan Uryga. Zawodnik już w przerwie pojechał do szpitala, gdzie przeszedł rezonans kolana. Niestety, klub potwierdził, że kontuzja jest poważna, a Uryga nie zagra w zbliżających się barażach o ekstraklasę.

Jeszcze w nocy po meczu ze Stalą nie było wiadomo, na ile jest to poważny uraz. Trzeba było czekać na wyniki wspomnianego rezonansu. Sobota nie przyniosła dobrych wieści. Wisła zamieściła komunikat, w którym czytamy:

Podczas meczu Wisła Kraków - Stal Stalowa Wola nasz zawodnik Alan Uryga doznał urazu kolana w jednym z pojedynków. Już w trakcie drugiej połowy piłkarz został poddany badaniu rezonansem magnetycznym. Diagnoza wykazała uraz więzadłowy. W poniedziałek zapadnie decyzja dotycząca dalszego postępowania. Wstępne wyniki badań wskazują na konieczność dłuższej przerwy Alana w grze i wykluczają go z gry w barażach. Alan! Jesteśmy z Tobą Kapitanie!

Wisła ma spory problem nie tylko po stracie Alana Urygi, no jeśli chodzi o nominalnych środkowych obrońców zdrowi są na ten moment tylko Igor Łasicki i Joseph Colley. W dodatku ten ostatni wrócił do gry po wielomiesięcznej przerwie i dopiero odbudowuje swoją formę. Wygląda jednak na to, że będzie musiał powalczyć nie tylko w najbliższym meczu ze Stalą Rzeszów, ale również we wspomnianych barażach.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska