Zmiana w kadrze skoczków na zawody PŚ w Engelbergu: zamiast słabo ostatnio prezentującego się Jana Ziobry do Szwajcarii pojedzie Andrzej Stękała. Dla 20-latka z Zakopanego będzie to debiut w imprezie tej rangi.
To premia za bardzo dobre wyniki, które Stękała ostatnio osiągnął w Pucharze Kontynentalnym. W norweskiej Renie wygrał i był drugi. Poza nim w Engelbergu (zawody w sobotę i niedzielę, w piątek kwalifikacje) wystartują Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Klemens Murańka, Maciej Kot i Piotr Żyła.
Ziobro, w którego miejsce wskoczył Stękała, formy pojedzie szukać w konkursach PK w fińskim Rovaniemi. Obok niego w najbliższy weekend na skoczni HS-100 o punkty powalczą: Jakub Wolny, Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Biegun, Krzysztof Miętus, Aleksander Zniszczoł i Stanisław Biela.