#BYCKOBIETA ON TOUR to projekt, który - jak przyznaje jego organizatorka i pomysłodawczyni, Marta Klepka - powstał jako odpowiedź na prośby od kobiet, które uczestniczyły w pierwszej konferencji #byckobieta, bądź słyszały relacje o niej od swoich przyjaciółek, koleżanek, znajomych.
- Szybko okazało się, że kobiety nadal chcą się spotykać, uczyć od siebie, wymieniać doświadczeniami, czerpać energie, motywować i wspierać się nawzajem - mówi Marta Klepka, na co dzień dyrektor Hotelu Blow Up Hall.
Spotkanie ponad setki kobiet zaczęło się punktualnie o godzinie 9.30. Na początku uczestniczki konferencji poznały trzy niesamowite kobiety, które poddały się metamorfozie przygotowanej przez stylistkę Annę Męczyńską. Jej stylizacje mogliśmy podziwiać w wielu polskich serialach i filmach takich jak m.in.: „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, „Śniadanie do łóżka”, czy „Miłość na wybiegu”.
Metamorfoza to nie tylko wygląd zewnętrzny, to także zmiana myślenia i patrzenia na świat. Trzy dzielne panie przez kilka tygodni uczestniczyły w zajęciach z coachem, trenerem personalnym, a także spotkały się z kosmetologiem i stomatologiem. Czy nauczyły się łapać balans między pracą a życiem prywatnym, dowiemy się podczas finału. Wtedy też zobaczymy odmienione bohaterki.
Sprawdź też:
W energetycznej rozmowie Dorota Wellman sprawdziła, czy Katarzyna Dowbor ma nadal apetyt na życie. Dziennikarka, prowadząca w Polsacie program "Nasz nowy dom" żyje pełną parą, realizuje się zawodowo i prywatnie. Jest kobietą sukcesu, która potrafi zadbać o siebie i swoich bliskich.
Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce, znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji plebiscytu BrandMe CEO, który odbył się pod hasłem „Liderzy XXI wieku”. W szczerej rozmowie z Bartkiem Jędrzejczakiem mówiła o autentyczności, zaufaniu, odwadze i samotności.
I choć prelegentki to silne kobiety, które osiągnęły sukces w swoim życiu, nie występują dziś w roli mentorów. Opowiadają swoje historie. Wspaniale. Szczerze. Prawdziwie. Mówią o radościach, ale też dzielą się błędami, porażkami i trudnymi momentami. Pokazują na swoim przykładzie że warto iść do przodu, ale tylko w zgodzie z samą sobą. Bo. by w zawodzie stać na równi z mężczyznami trzeba być... kobietą. Silną i wytrwałą. Co ciekawe, posłuchać liderek przyszli też mężczyźni.
Dorota Wellman przedstawiła siedem historii kobiet, których życie napisało różne scenariusze. Każda historia pokazała kobietom, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i dążyć do samorealizacji. Rozmowy Doroty Wellman z finalistkami konkursu #opowiedzswojahistorie zainaugurowała śpiewem Agnieszka Czyż.
Zobacz zdjęcia:
Zobacz też:
Pozycje, w których śpicie świadczą o... Waszym związku i łąc...
Sprawdź też:
